Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertált, átlagos kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, átlagos kinézetű férfiak hogy találnak párt?

Figyelt kérdés
Mert ugye online nem egyszerű, ha nem néz ki jól, élőben meg nem az a társasági ember aki leáll minden idegennel beszélgetni.

2022. aug. 24. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

A párom pont ilyen, közös havernál házibulin ismert meg, nem kellett "minden idegennel" leállnia beszélgetni - meg nekem se. :D

Amúgy a legtöbb átlagos, nem nagydumás ismerősöm kb hasonlóan talált párt.

2022. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én csak a szerencsében bízok. Ha rám mosolyog, akkor nyert ügyem van, ha meg nem akkor úgyis tökmindegy, hogy hol próbálkozok. :D
2022. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Türelemmel.
2022. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

bármi olyan helyzet, ahol nem idegennel kell leállni beszélgetni, hanem valami tevékenység vagy program összeköt

de ha mégsem, egy kis alkohol elég sokat old a rossz értelemben vett gátlásokon (is)

2022. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Én amikor online társat kerestem magamnak, akkor nem a szívdöglesztő pasikat húztam jobbra, hanem azokat az átlagos kinézetű csávókat, akiknek szimpatikus volt valami az adatlapján.

Sok emberrel beszélgettem, és legtöbb esetben nem működött, de megtaláltam a szerelmet, azt az egy embert, aki miatt végül is regisztráltam.

Facebook társkereső volt, itt láthatod, hogy ki húzott jobbra téged (vagy legalábbis 1 éve még így volt), tehát a lányok igazából csak szemezgetnek az őket jobbra húzó fiúk közül, viszont így tudnak róla, ha valakinek szimpatikusak.

2022. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Téged valami nő nagyon durván lepattinthatott olyan kifogással, hogy introvertált vagy, azért írsz ki rengeteg kérdést ezzel kapcsolatban :D


Arra rájöttél legalább, hogy a szociális fóbia a taszító, nem az introvertáltság? Gondolom nem...

2022. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, nem pattintott le senki még, sosem volt barátnőm.
2022. aug. 24. 10:59
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én introvertált, átlagos kinézetű férfi vagyok. Élőben a szituáció adta, hogy megismerkedtem a lánnyal, online meg céltudatosan kerestem, nem az ilyen tömeges húspiac jellegűeken. Ha nem szociális fóbiád van és az átlagos kinézeted mellé jó személyiséged van, akkor ezek nem kellenének, hogy hátrányt jelentsenek.
2022. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Egyetemen, koliban, barátokon keresztül, tanfolyamon, stb stb


Annyi lehetőség van.

2022. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Attól, hogy introvertált vagy, még kell tudnod szocializálódni, csak téged nem tölt fel, hanem lefáraszt az, hogy emberek között vagy.


Szóval vegyél erőt magadon és keresd a lehetőségeket az ismerkedéshez. Kénytelen leszel kimozdulni hozzá valamikor valamilyen formában, kivéve ha prostizol és házhoz rendeled.

2022. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!