Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú akivel randizom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akivel randizom, a lakásában van egy mű kandalló és felette egy festmény saját magáról. Én kinevettem miatta és azt mondtam szerintem ciki és szedje le. Bocsánatot kéne kérnem?

Figyelt kérdés

Ezenkívül minden szobában van egy vagy több kép önmagáról. Tudtam róla h imádja önmagát de ez nem túlzás már? Nekem eszembe nem jutna magamról kirakni képeket a saját lakásomban ahol egyedül élek.


Először hívott fel magához, amúgy tök rendes volt de nem bírtam ki nevetés nélkül. Utána fagyos volt a hangulat, azóta meg nem hívott, ha írok neki max pár szót ír vissza. Gondolom h megsértődött, de mégis hogy kérjek bocsánatot? "Bocsánat hogy megsértettelek, igazából teljesen rendben van a saját másfél méteres portréd a falon, mint valami grófnak." Vagy mégis mit mondjak neki?


2022. aug. 24. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem egyezik az érékrendetek. Egyébként szeretnéd vele folytatni?
2022. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

"mint valami grófnak"


Szerintem se erőltesd ezt a dolgot. Még a bocsánatkérésed sem őszinte, még ott is gyúnolódni akarsz rajta. Neked ez vicces és furcsa, neki nem. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése. És ha szereti önmagát? Te nem szereted önmagadat? Vagy még nem láttál olyat, aki szereti önmagát?

2022. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Mivel jobb az mikor valaki a közösségi oldalakra pakolja saját magáról a képeket nap nap után?
2022. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Hát valóban ez valami XVII.-XVIII. sz.-i elhajlásra vall, rosszabb esetben a modernkori narcizmus jelei kezdenek nála megjelenni. Kérdés: akarod-e őt így, vagy sem?

Megváltoztatni nem tudod, az alkeszok-drogosok sem képesek erre... Akkkor max. marad az elfogadás:

https://www.youtube.com/watch?v=OfxznTL8LhE

2022. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Mèg is ki az az egoista barom , aki a saját lakásában minden szobájában saját magáról tart képet?


Remelem a wc csésze előtt is van.


Az ilyeneknek , hogy kinevetted , felér kb egy tökönrúgással.

2022. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

5# Kitenni otthon a falon egy festményt magadról amit rajtad kívül maximum az anyád lát? - gyalázat, szégyentelenség, nárcizmus!

Naponta filterezett szelfiket posztolni magunkról a közösségi médiában, lájkokért földön kúszva? - önkifejezés, művészet, kultúra!


(P.S. rólam sehol nincsenek méteres portrék, csak reflektáltam az ordító kettős mércére)

2022. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tényleg megmosolyogtató, hogy valaki saját magáról festményeket (vagy akár nagyméretű fényképeket) akaszt ki a falra, nem is egyet.

Másrészt, ha egy lány első alkalommal amikor fent van nálam rögtön olyat mondana, hogy szedjem le azt a képet a falról, mert neki nem tetszik, akkor - függetlenül attól, hogy mit ábrázol és miért nem tetszik neki - azonnal befejezném vele az ismerkedést. Nem is érdekelne a bocsánatkérése.

Egyszerűen pofátlanság, ha egy vendég a házigazda lakásában rendezkedni akar. Majd ha már elmondhatod, hogy kapcsolatban vagytok, akkor lehet tapintatosan (!!!) beszélni arról, hogy téged, ha ott laknál (!!!) ez és ez zavarna. Vagy azt és azt cikinek tartod.

2022. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van, ezek után biztos nem leszel grófné. A srác viszont tényleg nárcisztikusnak tűnik, ahogy a 4-es is írja.
2022. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

#6


Ennek szerintem inkább pszichológiai háttere van:

Közösségi médiában képeket kitenni , posztolni , visszajelzéseket várni - másoktól


Saját lakásokban saját magadról több szobában nagy méretű képeket kitenni. - kitől is vár, milyen visszajelzèst ?

2022. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én is röhögnék, hacsak nem festő és az önarcképek mellett van más témája is azért :-)
2022. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!