Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van barátod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van barátod?

Figyelt kérdés

Lányok!

Ha egy srác leszólít, mennyire jellemző, hogy azt mondjátok neki, hogy van barátotok, pedig nincs? Illetve, ha hazudtok, akkor miért? Egyértelműen azért, mert nem meritek kimondani, hogy nem tetszik a srác, vagy csak tesztelitek, játszadoztok kíváncsiságból, hogy hogyan reagál?


2010. szept. 24. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tényleg van.
2010. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tényleg. sőt, rengeteg van.
2010. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Beismerem én is szoktam ezt hazudni, vagy néha azt, hogy leszbikus vagyok, de a van barátom duma hitelesebb, de csakis és kizárólag olyannak hazudok, aki nem érti a nemet. Szóval vannak levakarhatatlan emberek, egyszerűen nem lehet mást mondani. Volt rá példa, hogy 4 óra hosszán keresztül kérdezgette, hogy biztos nem akarok-e vele lenni. Most akkor szemét vagyok hogy hazudtam? Általában megmondom az igazat, hogy most nem szeretnék kapcsolatot, sajnálom, de kedves tőle, hogy érdeklődött és ennyi, ezzel le van tudva, de néha muszáj bevetni a többi kártyát is. Amúgy a férjnél vagyok vagy a menyasszony vagyok szöveg is nyerő lehet, bár ezt még nem próbáltam soha :D
2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pasim de mindig azt mondom hogy van, ezzel elkerülöm hogy rámszálljanak.
2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:

A kérdésem arra vonatkozott, hogy ha egy srác leszólít pl az utcán, akkor hogyan reagálsz. Ha az illető nem hagy békén, akkor megértem, hogy ki kell találni valamit.

De az én esetemben pl, ha nagyon megtetszik egy lány, oda megyek hozzá, elmondom neki és elkérem a számát és ő a van barátom szöveggel jön, akkor soha nem tudom, hogy végül is mit akar. Ott hagyom, nem zaklatom vagy ilyesmi, de mindig az motoszkál bennem, hogy csak hárít és valójában én bénáztam el.


A 4. válaszolónak csak azt üzenem, hogy így elhárítod magadtól a lehetőségét, hogy egy olyan embert ismerhess meg, akivel boldogabb lehetsz, mint előtte valaha is voltál.



Engedjük meg magunknak, hogy boldogok legyünk! ;)

2010. szept. 24. 17:57
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nekem nincs pasim de mindig azt mondom hogy van, ezzel elkerülöm hogy rámszálljanak."


ugyanez vagyok én is csak fiúban. azt mondom h van barátnőm és békén is hagynak :D

2010. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megmondom neki hogyha egy srác leszólít, hogy ne haragudj, nem vagy az esetem. Ritkább az az eset, hogy azt mondom, van barátom, azt is szoktam mondani, hogy lezbi vagyok.(Egyébként fiúsan öltözködöm)
2010. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem te cseszed el, csak ez egy olyan szöveg, ami egyértelmű és nem bántó. Aki ezt mondja annál mindig jusson eszedbe, hogy van benne egy adag jóindulat, mert fél, hogy esetleg megbánt azzal, hogy te nem tetszel neki, de így abszolút nem bánt meg téged, szóval ez nem bénaság, ez az ő embersége :)
2010. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze, ha így vesszük, akkor tényleg rá lehet fogni, hogy jóindulatból hazudik a csaj. Ha a szemembe mondja, hogy rusnya vagyok, az tényleg rosszul esne... Viszont, ha azt mondja, hogy van barátja, de valójában nincs akkor nem tudom meg sose, hogy mi a helyzet, mármint magamat illetően. Mert ha csak simán leráz a csaj, akkor talán lett volna esélyem, ha valamit máshogy csinálok. Talán nem követném el még egyszer ugyanazt a hibát.


Szóval ez itt a lényeg. Nem akarom ugynazt a hibát elkövetni, ehhez viszont őszinte visszajelzés szükséges. Én őszinte vagyok, az sem mellékes, hogy meg mertem tenni, cserébe én is őszinteséget várok. Persze ha nem akar a csaj tőlem semmit, mondja meg, de nem kell hazudni, lehet kedvesen is csinálni. Jó persze, ebből meg sokan nem értenek. Szóval, lehet, hogy nincs erre jó megoldás? :)

2010. szept. 24. 18:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Idővel úgyis beletanulsz, kár a nőkre hagyatkoznod :) Én ismertem egy nagy nőcsábászt:) Nem is egyet :) Sosem kérdeztek vissza és sosem vártak a visszajelzésre :) Ha nem jött be pápá. De kevés volt az olyan nő, aki visszautasította őket :D Mondjuk nem tizenévesek voltak :) Szóval majd idővel :)
2010. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!