Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom h kiben van a hiba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h kiben van a hiba! Miért nem talál rám egy fiú sem? Miért nem szeretnének velem járni? Tudom, hogy még nem dől össze semmi, de szeretnék már barátot. Nem értem a fiukat!

Figyelt kérdés
16 éves, budapesti vagyok, kékszemű, barna hajú, mindig mosolygós lány. Nagyon szeretek hülyéskedni, és jól érezni magam, de tudok komoly is lenni. De a kapcsolat terében eléggé visszafogott vagyok. Én nem bírok rámászni, ölelgetni, puszilgatni egy srácot sem, aki nem a pasim..., de a többi csaj, még a kis gólyák is úgy ölelgetnek mindenkit, mintha már 1 éve járnának... Én erre nem vagyok képes, mert csak azzal teszem meg akit szeretek...de azt tudok..viszont így egy srác sem mmozdul rám...:S Miért nem jó ez a fiuknak? Miért nem tetszem nekik? Nekem is azt kéne csinálnom mint a többieknek? Mert sajna arra nem vagyok képes...Kérlek, mondjátok meg, hogy mit tehetnék, h valaki felfigyeljen rám...:S
2010. szept. 24. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Van egy érzésem, hogy enélkül nem kerek a történet... :)
2010. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
165 cm és 65kiló
2010. szept. 24. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenesetre ne csináld azt amit ők..én legalábbis jobban kedvelem az olyan típusú lányokat mint te:) 16/F Bp.:)
2010. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kép kéne, mert így akármilyennek el tudlak képzelni..
2010. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most me a külsőmről van szó! az rendben van, hanem az olyyan faszokról, akiknek az kell, h rámászanak a srácok, és má 2 perc után a bugyijukban mászkáljanak...váh
2010. szept. 24. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
A különlegességed előbb, utóbb megragadja majd őket. Hidd el, hamarosan nem fog nekik olyan lány kelleni, akin már hatszor "átment" az egész iskola! Fel a fejjel, és még csak 16 vagy(: Gondolom férjhez menni nem most akarsz:D
2010. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Le a kalappal előtted, hogy 16 évesen nem a tucathoz tartozol, hanem azokhoz akik az érzelmeik után mennek.

Valóban érdekes, hogy a többség megbeszéli kedden, hogy járnak és szerdán már "szeretlek" van.

Hidd el, az a jó amit Te csinálsz, csak a Te korosztályodban ezt nem értékelik. Majd ha picivel idősebb leszel, akkor biztosan javadra fog válni.

Majd jönni fog az a fiú, aki ezt fogja meglátni, értékelni benned és sokáig a társad lesz.

Simán írnék Neked egy levelet, de picit idős vagyok hozzád:)


21/F

2010. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kár hogy kevesen vagytok ilyenek

magamból kiindulva adok egy tanácsot: próbálkozz egy kicsit gyerekesebb srácoknál. Én ien vagyok és az oan lányokat tartom normálisnak amien te vagy

2010. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, az utolsónak és az utolsó elöttinek XD hallod a háromnegyed osztálytársam, nem csak hogy minden fiuval ezt csináálja, hanme 23 éves pasijaik vannak :S és az is puszilgat így másokat akinek pasija van áhh
2010. szept. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!