Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szimpatikus, ha egy férfinek macskája van?

Figyelt kérdés
Pl bejön, ha Tinderen azt látjátok hogy a pasinak macskája van? Vagy inkább fura?

2022. aug. 31. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem szimpi, nekem is van két cicám.

Azt nem szeretem egyedül, amikor valakinek ennyi a személyisége, meg “pótanyát” keres a macskainak olyan értelemben, hogy ki is írja a bemutatkozasaban…

2022. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Semleges, de nem szeretem az állatokat a lakásban.
2022. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
80%
Engem nem zavarna, sőt kifejezetten bejönne ha lenne egy cicája :D
2022. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

Semleges.

Szeretem az állatokat, de a macskák és a macskás emberek (ha lehet ilyet mondani) nem a kedvenceim. Nekem kutyám van, csomó nehézséget okozna ha össze kellene szoktatni egy macskával (macska méretű, kíváncsi kis energiabomba, félnék, hogy kikapja a szemét a cica vagy hasonlók). És a macskák kényességét, hűvösségét, érinthetetlenségét sem szeretem. Nem tudok úgy élni egy szőrös kis lény mellett, hogy nem gyömöszölöm, a kutya ezt imádja, a macska rühelli. Plusz nekem a macskaalmozás sem a leghigiénikusabb dolog, van pár macskás ismerősöm és borzalmas szag van náluk, kis kavicsok elszórva a lakásban... A macska feljár a pultra, heccből belémvési a körmeit...


Nem lenne kizáró ok, nyitott vagyok barátságos, lusta cicákra, de nem lenne vonzóbb ettől valaki. Kistestű kutyásként inkább.

2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem papagájom van. Milyen banális dolog, de mégis.. összeegyeztethetetlen lenne az összeköltözés 😄
2022. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Vonzó, ha valaki gondoskodó, akkor is ha állatról van szó, ez már egy jelzés, úgyhogy bár nekem nincs kisállatom, soha nem is volt, de vonzóak az ilyen pasik számomra.
2022. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretem a macskákat, tartok tőlük, szóval nekem nem jön be. Inkább kutyája legyen.
2022. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 4es. A szobacicak között lehet, hogy sok ilyen "hűvös" példány van (erősen fajta-függő amúgy), mint amit leírtál, de a hazimacskak biztos, hogy nem ilyenek. Minél többet foglalkozol egy macskával, annál jobban megnyílik neked (persze csak akkor, ha ő is úgy akarja😸) és ragaszkodik, keresi a társaságod.

Az én cicám imádja, ha a pocakját simizem, vagy gurgatom a füvön (egyik oldaláról a másikra forgatom). És folyton beszélget velem. 🥰

Szóval igen, egyértelműen tetszene, ha az, aki nekem tetszik, macskát tartana (vagy inkább fordítva 😅).

2022. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Imádnám, hisz nekem is van 2
2022. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem, utálom a macskákat
2022. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!