Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne ezt közölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ezt közölni a randi partnerrel?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem tartom magam természetes szépségnek, mert szinte minden megvan csináltatva az arcomon, kivéve a szám és a szemem. Az orrom és a fülem műtve lett, fogam szabályozva + fehérítve, valamint voltam többször állvonal kontúrozáson, aminek eredményeképp az arcformám is kicsit más, mint eredetileg. Nagyon szép, természetes eredményeket értünk el, végre teljesen elégedett vagyok a kinézetemmel 25 éves koromra. Akik újonnan ismernek meg, azt gondolják, hogy mindenem eredeti és egy természetes szépség vagyok, amit szerintem azért is gondolnak, mert a szám és a mellem valóban eredeti, ami általában nem szokott az lenni egy műnőn. Pl az orrom sem az a tipikus műtött, pisze, hanem tök természetes hatású, mégis hibátlan. Régen sem voltam csúnya, egy erős közepesnek mondtam volna magam, most viszont tényleg sokkal jobban nézek ki, rengeteg elismerést is kapok. Innen született meg a kérdés, hogy a mostani randi partneremnek elmondjam az itt leírt dolgokat, vagy nem kell tudnia? Esetleg akkor számoljak be neki ezekről, ha már összejöttünk? Nem tudom, hogy ez a dolog egyáltalán számítana-e bármit is.

2022. szept. 11. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

_Ez amúgy egy érdekes kérdés.

Férfiként mondom neked, hogy attól függ, milyen kapcsolatra apelláltok. Ha csak dugásról van szó, akkor nem lényeges, de ha komolya kapcsolatot szeretnél, akkor bizony fő az őszinteség.

2022. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez általában látható, mondjuk inkább egy nő számára, de azért egy kritikusabb férfi is meg tudja állapítani. De ja, fő az őszinteség.
2022. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezzel indítani, de ha feljön a téma, vagy nem is tudom, később, amikor már bizalmasabb a kapcsolatotok és érzed, hogy el szeretnéd mondani, akkor mond el.
2022. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba kerül akkor elmondhatod.
2022. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 hát az enyémről eddig senki nem tudta megmondani, akinél szóba jött, sőt sokan meg is lepődnek, akik nem ismernek régebbről. A profi munka alapesetben nem látható.

2022. szept. 11. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem kötelességed ezzel kezdeni az ismerkedést, de egy párkapcsolatban már simán mesélhetsz magadról.A sok plasztikázás-főleg, hogy nélküle is jól néztél ki-sokat elárul egyébként a személyiségedről is.Ez is hozzájárult ahhoz, hogy most milyen ember vagy.


Nekem pl a párom(férfi) tök jól néz ki.Még kb az első randin mutatott magáról egy régi képet, amin nagyon elhízott volt, előnytelen volt a frizurája, meg minden.Ezt poénból megmutatta, hogy ő így nézett ki, én meg el sem akartam hinni, hogy ilyen volt:D Mindegy, én nevettem ezen, nem foglalkoztam vele különösebben.Viszont érdekes mód ez rányomta a személyiségére is a bélyeget, mert még 10 év után is mindig attól fél, nehogy meghízzon.Holott életmódot váltott, abszolút irracionális a félelme.

Na ezért mondom, hogy ez a sok plasztika a te személyiségedről, hozzáállásodról is sok mindent elárul.Egy kapcsolatban lehet érdemes megosztani ilyet a pároddal, csak hogy értse hogyan működsz.

2022. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az agyadat nem konturoztak. Ez látható.
2022. szept. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 az is, hogy egy megkeseredett fogyatékos vagy.:)
2022. szept. 12. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Tenyleg nem konturoztak
2022. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!