Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gyanús,mi az oka ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gyanús,mi az oka ha a férfi túl kedves? Ha már nagyon hamar a jövőt tervezgeti? Ha egy nap többször írja hogy szeret, imád. Mi az oka, miért csinálja? Nem lehet hogy csak ilyen a "stílusa", ilyen személyiség? Hogy ennyire kedves.

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"írja"

Találkoztatok már?

Mire gyanakszol, vajon mit akarhat tőled?

2022. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már 2x. Írta, írja is, mondja is.
2022. szept. 14. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a párom ilyen. Már a kezdetektől beszélt a jövőről, a harmadik randin hogy milyen házban fogunk élni, engem már az első randi után szeretett, sőt már előtte is írta😅 nekem is gyanúsan kedves volt, kérdeztem is tőle viccesen hogy szívtál valamit, vagy esetpeg földönkivüli vagy. Ő ilyen természet. Már 2 éve együtt vagyunk, de a mai napig egy vitánk nem volt, és ugyanúgy udvarol mint az elején.
2022. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Love bombing
2022. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben csak kiéhezett a puncira, rosszabban akár mentális problémák.


A kedvességgel semmi gond nincs, ez a nyálas imádat és gyors tervezés viszont egyértelműen kamu.

2022. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mentális probléma? Pl?

Ha kamu akkor miért csinálja? Mit szeretne?

2022. szept. 14. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Fellángolás.. nagyon az ellentetje lesz ahogy elhagyja ez az érzés.
2022. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Love bombing.

Tipikusan azok az emberek csináljak, akik bántalmazók. Nem feltétlenül fizikailag, de lelkileg biztos.

Van egy beetetesi időszak, mutatja a legjobb oldalát, hogy minél jobban és minél hamarabb beleszeress.

Aztán ahogy pukkan a lufi, elkezdi majd leépíteni az onbizalmad, megcsal, korlátoz.

Én nem mennék bele ebbe.

Az oké, ha kedves meg ilyenek, de ennyire az elején ilyen heves érzelmeket érezni nagyon nem normális! De sokszor ezek mögött nem is érzelem all, sokkal inkább csak szavak és manipuláció.

2022. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem társkeresőről, ezzel a love bombinggal - már az első tali előtt per menyasszonyaként emlegetett. Pár hónap múlva már az üzeneteimet nem olvasta, kifogásokat keresett, miért nem ér rá és miért én vagyok a hülye. Kiderült, hogy mellettem társkeresőzött és miután megrendeltük a karikagyűrűket, se szó se beszéd, letiltott mindenhol és eltűnt. Akkor már egy másik nőt love bombingolt.
2022. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért?

Mert szerelmes, és nem egy olyan fagyos, mogorva izé, mint te.

2022. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!