Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás Fiatalabb nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás Fiatalabb nők, összejönnétek olyan pasival aki alantos munkát végez?

Figyelt kérdés

Például raktár, bolti eladó, takarító, söfőr.


Olyannal ne gyertek légyszi, hogy igen, ha folyamatosan képzi magát és hasonló hülyeségek, mert az a 0.1%-a azoknak, akik ilyen munkát végeznek.



2022. szept. 22. 12:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
igen, de csak ha örökölt egy vagyont
39 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
64%

Több szakmával rendelkező nő nem szavazhat?


Á, itt csak a diploma és az egyetem mérvadó. :/

2022. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
67%

Már miért ne?

Nem a pénz és a diploma a legfontosabb.

Ha valakinek még is, az nem is szeret igazán.

Sokkal inkább lenézem azokat a nőket akiknek tényleg ez a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy "jajj diploma"

Dugja fel magának a diplomáját. 🤣🤣

2022. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
86%

20-as éveim végén járok, diplomás nő vagyok (doktorált), a párom csoportvezető egy gyárban. Amikor összejöttünk egyetemista voltam, ő akkor kezdett dolgozni a gyárban egyszerű munkásként.


Nem az a mérvadó egy jól működő, kiegyensúlyozott párkapcsolatban, hogy ki milyen munkát végez a hétköznapokban.

2022. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
31%

#3

De azért az, hogy mennyit keres, elég fontos szempont, ha valakivel közös életet tervezel.

2022. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 harebell ***** válasza:
95%
Ezek nem "alantas", hanem teljesen normális, tisztességes munkák. Nem érdekel a diploma vagy annak hiánya, ha amúgy összepasszolunk.
2022. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
95%

Volt történelem tanárom az "alantas" gyári munkás kollégámmal él kapcsolatban. Édes pár, imádják egymást. Most sikerült 35+-osan lakást venniük, úgyhogy nem veti fel őket sem a pénz. Mégis boldogok. Hogy lehet ez?!

Jah, még annyit, hogy az "alantas" munkát végző munkatársaim közül nem ők az egyetlen ilyen példa.


Üdv, egy alantas munkát végző nő.

2022. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan munka, hogy alantas. Mindenki munkája fontos. Volt már diplomás barátnőm. Nem az a lenyeg, hogy kinek milyen a végzettsege hanem, hogy milyen ember.
2022. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
40%

Tudjátok mi a diploma ?

Agyba betáplált lexikonok igazolása.

Attól nem válik autómatikusan intelligenssé :-)

2022. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
94%

Diplomás vagyok és nem olyan családból jöttem, ahol "szokás" a kétkezi munkát megvetni.

Az itt felsoroltak egyike sem alantas. Alantas munkának inkább a prostitúciót, a futtatást, a drogbizniszt, meg mondjuk az ilyen behajtó-verőlegényeket mondanám.

2022. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
86%
Én összejöttem raktárossal/futárral (2 melója volt), igaz ő benne volt a "0.1%"ban. Viszont ha továbbra is kétkezi munkát csinálna, az se érdekelne, mert egy intelligens, olvasott, okos ember. Szerintem tisztességes, becsületes munkát semmiképp sem lehet alantasnak nevezni. Szerintem az én diplomás munkakörömnek kevesebb haszna van a világ szempontjából, mint a legtöbb fizikai munkának.
2022. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!