Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertáltként mik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként mik a legjobb helyek, ahova egy lányt el lehet vinni randizni?

Figyelt kérdés

Tömegiszonyom van és éttermekben is parázok/bénázok viszont elhívnék egy csajt valahova (már ha elfogadja) és kíváncsi vagyok, hogy introvertáltként milyen lehetőségeim vannak, hogy ne tűnjek egy lúzer baleknak, de én is élvezzem. Személyiségre ő is inkább misztikus és mély érzésű, szóval nagyjából klappolna az ízlés, de nem akarok mellélőni azzal, hogy elhívom valami nyüzsgő helyre (ami az én esetemben biztos kudarc).


Mivel nem vagyok bőbeszédű ezért olyan program lenne a legjobb ami aktív, tehát mindkettőnket leköt, de lehet közben kommunikálni és közvetetten mindketten jól érezhetjük egymást társaságát. Vagyis a legjobb egy friendzone-szerű program lenne (aztán hátha lehet belőle komolyabb).



2022. szept. 22. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Lakásodon?
2022. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Újabb ember, aki introvertáltságként akarja eladni a szociális fóbiáját. Bocsi, haver, beteg vagy, menjél mentálhigiénés szakemberhez terápiára, mert ez így nagyon nem oké. Neked megéri, hogy ennyire lekorlátozod a saját lehetőségeidet? Ami mellett ráadásul még fantáziád / képzelőerőd sincsen (különben nem tetted volna fel ezt a kérdést), és ez legalább ugyanekkora baj. Mert az mutatná, hogy legalább a belső világod gazdag.
2022. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de jól írja az előttem szóló, ez tényleg nem introvertaltsag, hanem szociális fóbia. Kezelésre szorul, pszichológust ajánlok mindenképpen :)
2022. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
VR elmény:)
2022. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Ja, mint a Demolition Man (1993) "szexjelenete". XDDDD
2022. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3: Fél éve járok hozzá, de semmi eredmény. Amúgy dolgozni tudok járni meg bevásárolni csak nem bírom jól a nyüzsgő embertársaságot, szóval nem kell mindjárt lehordani a sárga földig, mintha egy közveszélyes kényszerzubbonyos lennék. Nem is ismertek személyesen, akkor hogy meritek felvenni ezt a stílust!
2022. szept. 22. 20:24
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

2 miért kell kérdezőt bántani?! te doki vagy? akkor miért mondasz rá diagnózist?


kérdező, sztem könyvtár vagy köyvvásár mindig nyerő, vagy simán séta a természetben.

2022. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
és te 3-as, te is vmi önjelölt pszichiáter vagy?!
2022. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

#6: "Fél éve járok hozzá, de semmi eredmény."


TE személy szerint mennyit dolgozol magadon? Mert a szakember nem azért van, hogy beléd nyúljon, és mint egy szerelő, megjavítson, miközben neked nem kell semmit sem tenned.

Fél évi terápia meg egy ennyire komoly betegség esetén lófütty.

2022. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9: Honnan tudod hogy milyen beteg vagyok?
2022. szept. 22. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!