Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell meghódítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell meghódítani, megtartani egy tipikus alfa nőt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Teszed amit mond..
2022. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
#1: nagy tévedés. Én ugyan nem vagyok "alfa nő" (nem is akarok az lenni), de szoktam nézni egy önmagát alfa nőként aposztrofáló valakinek a yt-csatornáját (angolul, mivel az illető amerikai milliomosnő). Szokott néha nagyon jó és használható pszichológiai meglátásokat produkálni. Én nem értek vele mindenben egyet, de nagyon sokat lehet tanulni tőle, mert rengeteg különféle emberrel találkozott eddigi élete során (42 éves). Nos, ahogyan ő leírta az alfa nő mentalitást, náluk a puncsolás az instant ban végeredménnyel jár.
2022. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
2# messziről jött ember bármit mondhat…
2022. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Alfa vagy domináns nem mindegy. Alfa nő az lehet csak a barátnői közt alfa de igazából arra vágyik hogy egy domináns férfi rendesen helyre tegye.

A domináns nő, meg arra vágyik h a férfi behódoljon neki. Ez egy elég tág spektrum a teljes rabszolga/papucs/csicska típustól egészen az alapvetően domináns, de néha behódoló férfiig. Én azt vettem észre az ilyen dominánsabb, határozott nők azt szeretik ha a férfi is határozott, talpraesett, képes döntéseket hozni, viszont átlátja "megérzi" hogy mi az ami a nőnek tényleg fontos és abban ráhagyja a döntést/irányítást a nőre. Ezentúl persze imádják ha "kényeztetik" őket, királynőként bánnak velük, de minél férfiasabb a férfi aki így magasztalja őket nekik annál nagyobb élmény lesz egy.

2022. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanúgy mint minden más nőt: kinézet, pénz, pénisz méret.
2022. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Pénz és pénisz. Mindkettőből vastag.
2022. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Hát nálam egy domináns nő a kb 1-es a 10-ez skálán. Neveletlen, nagypofájú, taplógyökér, egoista szuka.

Van pár hasonló tehén a celebvilágban, a látványuktól iszonyodom. Nagyon betegnek kell lenni, hogy valaki ilyennel éljen együtt párkapcsolatban.

2022. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7 es nálam az alfa nő mást jelent.. te az apuci kislányára gondolsz aki plázacica s féreg neki minden pasi..

az alfa nálam az tudjátok ki.. a Nászajánlat filmből megvan Margaret Tate? Sandra bullock alakításában. Na ő aztán alfa nőstény..:D megmondja mit csinálj.. ő a főnök!! intézkedik... lekezelő.. irányító típus.. sose adja fel. Munkamániás gépezet és eléri amit akar. Na számomra ez az alfa nőstény.

2022. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom ilyen "alfanőstény". A férfiakat le is nézi, az apját leszámítva. De nagyon szép barátnője van.
2022. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom milyen az az alfa nő, de én dominánsabb típusnak tartom magam. Szeretem, ha úgy zajlanak a melóban a dolgok, ahogy én akarom, de párkapcsolatban nem akarom a másikat leuralni teljesen mindig mindenben, van amiben én irányítok, de ne legyen papucs a másik és átveheti az irányítást, ha nyilván jobb nálam valamilyen téren, vagy jobb ötlete van vagy csak szimplán nagyon szeretne valamit az én ötletemmel ellentétben. Tehát inkább az én dominanciám és az egyenrangúság keverékében érzem jól magam a másik mellett, határozott, magabiztos pasi kell nekem, aki nem fél a nőnek engedni és nincs attól betojva, hogy "kiherélem", mert kézben tartom a dolgokat körülöttem segítség nélkül is.
2022. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!