Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác,kétszer találkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác,kétszer találkoztunk,csók is történt, bár előtte írta én kezdemenyezzek mert ő szégyenlős de nagyon szeretné. Egy hónapja beszélünk de most meg halogatja a találkozást,mindig kitalál valami betegséget. Közbe dolgozni meg jár. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Minden nap keres, minden nap fotót kér rólam és küld magáról. Ennyire fél vagy nem akar találkozni esetleg tényleg hasmenése van jelenleg. De akkor hogyan tud menni dolgozni? Vagy csak nincs más azért keres minden nap?

2022. szept. 30. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tini kérdés!

Ha ilyen negatív, akkor felesleges vele foglalkozni. Ha nagyon szeretne találkozni nem keresne kifogásokat.

2022. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lúzer gyerek, nem "fura". Vannak bajok, ha még nem küldted el a vérbe.
2022. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, csak nyűgnek hangzik. Amúgy tényleg tini kategória.
2022. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini. 30-40 éves korosztály,én vagyok az idősebb 6 évvel.
2022. szept. 30. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor lol
2022. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mer .. xdd
2022. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Unatkozik/felesége van/életképtelen.
2022. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs felesége a szüleivel él.
2022. okt. 1. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
És ilyen idősen te egy gyerekre pocsékolod az idődet? Igen lehetséges hogy ennyire fél de ez neked ennyire bejön? Mert nekem nagyon nem férfias és nem szimpatikus ha egy pasi ilyen betoji.
2022. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarom az időm pocsékolni, csak nem tudom, hogy hazudik e vagy egyáltalán mi a baja.
2022. okt. 1. 12:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!