Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hogyan ismerkedett meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan ismerkedett meg a párjával,illetve hogy az elején hány órásak voltak a tandik és hogy zajlottak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első barátnőmmel 20 évvel ezelőtt 18 évesen ismerkedtem meg egy chat oldalon, ezek akkor törtek be leginkább a net világába, és akkor még élvezetes volt izgalmasabb.

Nem volt kép senkiről, csak elképzelni tudtad, egy magasság súly haj alapján.


Szóval az első lánnyal chat-ről ismerkedtem meg, nem tudom kb 2 órás volt a randi.


Viszont! Nagyon sok témáról lehetett beszélgetni, mert nem volt fent az embernek az egész élete a közösségi oldalakon ami most már ugye fent van.


2. barátnőm az egy osztálytársam volt.


3. barátnőm azaz unokanővéremnek az egyik barátnője.


A 4. pedig munkám során adódott, de véget ért.


most pedig az égegyadta világon senki sincs láthatáron.


Hozzáteszem egyszer sem volt túl könnyű mert nem vagyok egy húde jóképű fazon. Most 4 éve nem találok már senkit.

38/f

2022. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Facebook tarskeresőn ismerkedtünk meg.

Az első randi kb 10 órásra nyúlt el, reggeltől estig. Élveztük egymás társaságát.

Ezután már minden hétvégét együtt töltöttünk.

2022. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közös baráti társaságban. Úgyhogy nem volt klasszikus értelemben vett "randink", a találkozások úgy működtek hogy pl ottalvós házibuli, egész napos túra, vagy hétvégés kempingezés, stb.
2022. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szintén baráti társaságban és nem volt klasszikus randink.

4 éve vagyunk együtt.

2022. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. Pár nap csetelés meg telefonos beszélgetés után egyeztettük a randit. Értem jött a kocsijával, és elmentünk kirándulni, meg beültünk enni egy étterembe. Este vitt haza, és ott is maradt. Azóta együtt élünk, pedig előtte azt hittem, nem akarok és nem is vagyok képes együtt élni senkivel. Jövőre tervezzük az esküvőt.
2022. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körön keresztül, az első találkozásunk nem volt még randi, de egy egész napos rendezvény volt, szóval adott volt a lehetőség ismerkedni bőven. A következő randi egy 2 órás találka volt, mert még egyetemre jártam és pont volt ennyi időm két órám között, az az után következő randi meg egy mozi volt, amikor hazavitt a film után, és azóta kb nem is aludtunk külön, nagyjából egyből össze is költöztünk onnantól kezdve (1 héttel az első találkozás után).

Lassan 10 évvel és 2 gyerekkel ezelőtt :D

2022. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy túrázóknak való oldalon ismertem meg a férjemet. Spontán rám írt, hogy lenne e kedvem vele találkozni. Volt. :) Az első randink kb 10 órán keresztűl tartott. Azóta eltelt 5 év.
2022. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tinderen ismerkedtunk meg. Elso randi csak beszelgetes volt, a belvarosban jartam es random rakerdeztem h a kozelben van-e, raer-e. Raert :) Hazakisert, orakig setaltunk, beszelgettunk. Aztan szinte minden nap randiztunk, foleg kirandulni mentunk a kornyeken, parkba, erdobe, tohoz. Romantikusak voltak ezek az alkalmak, legalabbis nekem nagyon varazslatos emlekekkent elnek a fejemben. Mindig aznap talaltuk ki, hova menjunk, es folyamatosan akadt beszedtemank. Tetszett az egesz spontaneitasa, es hogy egymasra tudtunk figyelni. Munka utan altalaban egesz estig egyutt voltunk. Kesobb pedig mar estenkent is :) Ma mar a ferjem.
2022. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő ex, viszont mindkettő különleges alkalomkor jött az életembe.


1. 14 éves voltam, és iszonyatosan durva családi gondok voltak, anyukám alkoholista volt, lopott tőlem, gyerekkoromban mondta, hogy megöl, stb. Szóval elég depressziós és pánikbeteg voltam, és úgy éreztem nem akarok élni és nem vagyok szerethető. Na ekkor jött az életembe, egy gimibe jártunk, 5 évig voltunk együtt, egyszer csak oda jött hozzám viccelődni. :)


2. Szintén 5 évig voltunk együtt. Ismét szorongásos korszakom volt, rendeztek ismerőseim egy házibulit, és nagyon féltem elmenni, senki nem akart velem, egyedül meg akkor utcára is alig mertem menni, de végül egyedül mentem el, ahol megismerkedtem ezzel a sráccal. :)


Szóval én hiszek ezekben a sorsszerű dolgokban akárki akármit mond. Mindkettő srác akkor jött az életembe, amikor szükségem volt rájuk.


Most egyedülálló vagyok, de most nem is lennék készen egy kapcsolatra.

2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

chat.hu-n.


Az első személyes randink félévvel ezután volt (távkapcsolatból indultunk), munka utáni sétával, beszélgetéssel, és ott is aludtam nála - minden randit így fejeztünk be.

A második alkalommal megcsókolt, stb, a harmadikon pedig lefeküdtünk egymással.

Nemsokkal ezután utaznia kellett vissza, és félévig így ment. Néha csak 2-3 napot tölthettünk együtt, máskor egy hétre kijöttem hozzá.


Ennek már hét éve, hat és féléve együtt élünk. :)

2022. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!