Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiukat nagyon zavarja ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiukat nagyon zavarja ha a lány magasabb náluk?

Figyelt kérdés
És fiuk, voltatok már ugy hogy azért nem jöttetek össze egy lánnyal mert magasabb volt nálatok?
2010. szept. 26. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy barátnőm aki egymagas volt velem, magassarkúban meg 4-5-6 centivel magasabb volt, és nagyon zavart, nagyon zavart az is hogy a haverok is sokszor röhögtek rajtunk, meg az is zavart hogy a barátnőmet hogy a fenébe nem zavarta:OO :D 3 hét után vége is lett az egésznek!! :D de amúgy ha a férfit és a nőt egyaránt nem zavarja akkor szerintem nem gáz! hisz láttam már 2 méteres hosszúhahú vékony srácot 150 centis tömzsi rövid hajú csajjal szerintem ez gázos!! :D

18/F

2010. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

nekem eddig csak alacsonyabb barátom volt... :D úgy látszik, szeretik, hogy 175 cm vagyok :D

17/L

2010. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Engem igazából nem zavarna...

De eddig minden csaj azt mondta, hogy alacsony vagyok hozzá szóval sztem inkább a vsajokat zavarja, ha a pasi alacsonyabb :(

2010. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Moszuke ***** válasza:

engem is zavarna.


az azonos magasság lenne az optimális:)

és ha egy lány van már 180körül mint én akkor az azt jelenti hogy szép hosszúak a lábai..^.^ MMMMMmmmm

legtöbb lány "törpe":(

2010. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egnem nem zavar az ilyen. Szerintem csak a tapasztalanokat zavarja. Kiröhögnek a barátok? És? Én meg az ők idióta törpéit röhögöm ki. Nem mutatunk jól? Dehogynem. Csak el kéne szakdni ettől az illemtől. Mai emberek ne játsszák meg az illemes embert, mert nem áll jól nekik. Nem jó a csaj, ha magasabb, de azért borotválja a p*nciját, mert jajj de gáz ha szőrös, meg semmit nem csinálnak a párok, csak otthon kuksolnak vagx elmennek a plázába.


Mai ember ne játssza az illemes embert, ez a lényeg, mert nem áll jól neki.

2010. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát azért ne legyen fél fejjel magasabb nálam (vagy annál magasabb) :D
2010. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nálam csak olyan volt h én fiatalabb voltam és ugyan olyan magasak voltunk de a többi srác körülötte sokkal magasabb volt nálam-.-
2010. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
milyen magas is vagy? mert én 190 centi vagyok, és zavarna, ha lenne egy 191 centis nőm, ezért nem kosárpályákon ismerkedek:)
2010. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, sőt tetszene nagyon! Azt se bánnám ha ennek ellenére is vmi szép magassarkút felvenne!
2010. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!