Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ha kapok értesítést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha kapok értesítést hogy lájkot kaptam,az azt jelenti, hogy valaki jobbra húzott?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha előfizetsz megnézheted hogy ki
2022. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, na akkor már valaki kinézett magának.
2022. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és legolcsóbban 10 ezer forinttért meg is tudhatod,hogy ki az. Sajnos aztán jön a feketeleves, mert többszáz kilométerre lakik, vagy nem tetszik, esetleg vissza se ír, mert a rendszer csak kamuból dobta,hogy fizess elő. De nem így legyen ! Sok sikert!
2022. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfizetés nélkül is megtudhatod, nyugi!


1. Ne nyomd ész nélkül a tetszés-eket, hogy mindig maradjon legalább 10 lehetőséged. LEgjobb, ha vársz ezekre a like-okra anélkül, hogy másokat jobbra vagy balra húznál.

2. Figyeld ki a like-nál a retusált kép vonalait - pl. zöld felső, merre a fej a képen, kb. hogy állhat a profilképén a teste.

3. Ha elkezdesz embereket jobbra-balra húzni - előbb-utóbb FEL FOGJA dobni a profilt, aki belike-olt! Persze ehhez az kell, hogy mondjuk neked tetsző csajokat is balra húzz, hiába tetszenek, sajnos be kell vállalni, bár nálam az volt, hogy úgysem jöttem be nekik, szóval nem volt veszteség.


Nekem eddig mindig kiadta ezzel a módszerrel azokat, akik belike-oltak. Türelem kell hozzá.

2022. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!