Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legalább egy éve egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább egy éve egyedülállók, nektek hány különböző emberrel volt randitok az elmúlt egy évben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavalyról volt 1 db randim és a Facebook társkeresőjéről ismertem meg a lányt. Randiztunk de komolyabb nem lett belőle mert 100%-ban nem jöttünk be egymásnak, azóta semmi és hiába vagyok fent társkereső oldalakon. Ezek manapság már a pénzlehúzásról szólnak.
2022. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem lett randi egyikkel sem, olyanok miatt pl hogy állandoan csak én kezdeményeztem a csetet valakivel a randit is mindent, ő meg csak reflektált mindig mint vmi igenember, ha rairtam elbeszelgettunk, ha videocsetet akartam elvideoztunk, de beleuntam hogy MINDIG en irok rá, én kezdeményezek mindent nő létemre. Hát már nem akartam vele randizni se.



Másik srác meg mindig hatalmi harcokat csinalt. Vele is heteket cseteltem, és amikor irtam pl.par gondomról nem konkretan csak nagyvonalakban pl nehéz napom van, padlón vagyok, olyanokat ir rá mindig hogy jaj biztos nem nehezebb mint neki, vagy másoknak.


NEm irtam már rá választ hogy persze lehet mindenki ellen van éppen rendőrségi eljárás és ugyvedhez, jogászokhoz, rendőrségre rohangál éppen, meg biztos mindenki osszeveszett a saját anyjával és élhet "árvaként" a világban "család" nelkul, meg biztos mindenkinek most szűnt meg a munkahekye meg halt meg az apja éppen, nem csak nekem, persze persze az en problémaim is biztos tökátlag semmiségek csak mint neki, vagy mindenki másnak)


De ezen kivul is mindig igyekezett valahogy lenézni? Vagy nem is tudom minek hívjam ezt.

Egy idő mulva a cseteléstol is elment vele a kedvem, nemhogy vele találkozni.


Ezeken kívül a volt barátaim könyörögnek hogy béküljek ki. Én meg nem fogok.


Vagy a nyomi béna szomszédsrác hív el mindig mindenhova.

Meg ugy a házban minden érdekes ember kikezdene velem ha hagynám.

Meg aztán a tetkos bűnöző aki el akat venni.


Munkahelyen meg az 50 es pocakos őszhaju kollega nyomul meg simogatna, meg hívna el.


Meg sorolhatnám.


Valahogy egy értelmes randim nem volt az évben.

2022. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

*illetve egy rossz randim sem volt.

Semmilyen nem volt. Egy randiig nem jutottam el senkivel egy év alatt..

2022. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Én kb 10 hónapig voltam egyedül, de rengeteg randim volt, belevetettem magam az ismerkedésbe, mivel korábban ezt sosem éltem át. Egy átlag héten heti 4 randim volt, aztán persze ha valaki szimpatikusabb volt akkor azzal kezdtem el többet randizni. (Párhuzamosan sosem randiztam több sráccal)


Én élvezem a randikat, új embereket ismerek meg, új nézőpontokból láthatom a világot, jó szórakozás.


24/L

2022. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Összesen 1 év alatt volt 5 randim, és számos chatelés amiből nem lett semmi végül.

A legutolsó randim 1 hete volt, és sajnos nem jött össze a srác, pedig nagyon akartam.

De nem adom fel addig megyek, amíg nem ad még egy esélyt, vagy nem találok mást. :( :( :(

2022. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!