Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha beszélni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha beszélni akar legközelebbi talin arról, h kinek mi a szándéka / elvárása? (Több lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm által megismerkedtem egy sráccal (egy random tema miatt kötött össze minket messengeren) es elkezdtünk chatelgetni, ahol mellesleg kiderült, mindketten kapcsolatot keresünk. Annyiban hagytuk a dolgot, neha par heten keresztül írogattunk, de semmi komoly es végül személyesen is taliztunk. Ott mindkettőnk részéről érezhető volt a “kèmia” minden téren, de semmi sem történt, csak jót beszélgettünk es búcsúzáskor megkérdezte, adhat-e puszit es h majd ezt a talit megismetelhetnenk. Majd ezután megint írogattunk random es megbeszéltük, h jol éreztük magunkat es vonzódnank is a másikhoz. Második tali is jol sikerült, jót beszélgettünk, nevettünk, stb, s mivel o fizette az italt, amit ittunk, említettem, h en fizetem a sajatom, mondta, h majd legközelebb en fizetek es a végen megbeszéltük h majd ismét randizunk de en lebetegedtem. Azóta par naponta váltottunk üzenetet es megbeszéltük h ha jobban leszek, talizunk megint, persze csak ha nem gondolta meg magat. Erre irta h nem, mert szívesen találkozna velem ismét, viszont szerinte akkor mar meg kellene beszélnünk, h kinek mi a szándéka es a várakozása az egésszel kapcsolatban es nem ertem, h a harmadik talin miért akar errol beszélni… nekem nagyon bejön a srác es amikor beteg voltam, akkor sokat is irtam neki es lehet sok volt es o nem is akar komolyat… szóval eddig egy kapcsolatom volt es lehet h en aggódom tul h azert akar beszélni mert o nem akar semmi komolyat, nálam meg azt érzi h en többet akarok? A barátnőmet is kérdezte hisz o jobban ismeri de o sem tudja es nagyon aggódom… majd csak jövő heten talizunk.


En 20as éveim közepén vagyok o pedig mar 30as éveiben



2022. okt. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem játszani akar és ezt tisztázni akarja, főleg, hogy úgy indítottatok, hogy kapcsolatot kerestek. Tök normális és igaza van. Nem akar időt fecsérelni már.
2022. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne beszélhetné meg? Normális dolog.

Ez nem döntést jelent, hanem szándékot.

2022. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze majd kiderül. Nekem nagyon tetszik ez a fiú mind külsőleg, mind belsőleg (es ez inkább a lényeg, hogy elsőre eléggé klappolunk, bar nem az az írogatos fajta, van, h napokig fel sem nez messengerre, de élőben sem lóg a telojan es élőben ki sem fogyott a téma eddig ), viszont neki volt par kapcsolata (volt par évig tartó es utóbbi idoben tarskeresokrol meg bulikrol “casual” kapcsolatok( bar nem kérdeztem ra, h ez nála mit jelentett) es mivel a baratnomtol tudom, h neki anno mondta h neki a kémia es h legyen valami közötte es a lány között az nagyon fontos mert csak ugy nem fekszik le vkivel… es mi is ugy taliztunk h ugye itt a kozos ismeros es esetleg haveri alapon, de ha valami van, akkor majd meglátjuk, amíg adja azt, amire mindkettőnknek szüksége van az adott pillanatban… szóval hiába idősebb nálam több mint 5 evvel, kicsit zavaros es ezért agyalok rajta meg mert nincs sok tapasztalatom
2022. okt. 13. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj ebből problémát.

Hallgassad meg és nyugodtan mondhatod: "Nem játékból vagyok veled az biztos, de nekem sok mindent át kell gondolnom. Nagyon örülök, hogy ilyen őszinte vagy velem".

2022. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi neked is kedves utolsó! Igen, mar igy 26 evesen nem a “baratsag extrákkal” meg komolytalan jön be es vele el tudnám képzelni komolyabban is… a barátnőmnek annak idején azt mesélte, mikor felregisztralt szakítása után különböző tarskeresokre (pl asszem tinder volt az egyik es sztem most is aktív), h alapvetően valami nagyon komoly kapcsolat a cél, de nem dob el olyat, ami mondjuk nem az lesz, ameddig megvan a kémia es bizonyos szintű kapcsolódás. Szóval ezt nem értem, de erre nem tudok rákérdezni, mert nem nekem mondta ezt… viszont éreztem, h nagyon kedvel es írta is h nagyon aranyosnak, jofejnek, intelligensnek es nem utolsó sorban vonzó lánynak talál es en viccből megkérdeztem h a részéről volt-e kémia es írta h arról meggyőződött, amiről jelen pillanatban meg kellett… csak titokban remélni tudom, h ha valami kis laza kapcsolatot szeretne, akkor nem vetette volna fel, h jövő heten beszéljük ezt meg… en alapból nem hoztam volna fel, csak érezzük jól magunkat, ismerkedjunk, találkozzunk a barati társaságban is, csináljunk programokat es majd kialakul… igazából valahol fura (vagy lehet jót jelent), h nem is próbált megcsokolni sem, hanem csak két puszi es inkább en voltam az, aki séta közben nagyon közel ment hozza, kb ratapadt, de nem húzódott o sem el… bocs a sok részletert
2022. okt. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!