Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy férfival aki elég valószínű hogy roma. Mit gondoltok a romákról? Nem érdemes, nem jó ötlet velük randizni? Vagy érdemes megpróbálni a dolgot?Mi a tapasztalatotok? Nem vagyok rasszista. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt mondta, látszik rajta hogy szeret,belém szeretett. Hogy nagyon oda van értem. Látszik rajta. Én úgy látom rajta,pl ahogy néz rám. Vagy jó "színészek"? Még csak 1x randiztunk de előtte napokig beszélgettünk. Azon gondolkodtam hogy akikkel előtte randiztam nem voltak romák mégis úgy viselkedtek hogy... Nem szépen. Hogy a magyar férfiak között is mennyi olyan férfi van akivel nem érdemes randizni. Hogy ki tudja amúgy is,tök mindegy hogy magyar vagy nem hogy nem ver e át stb. Hogy a romáknál lehet e vajon "kivétel" akivel érdemes együtt lenni azon gondolkodtam. Meg ami "zavar" hogy nem igazán mos fogat. Mondta mikor szóba került,rágózik. Meg látszik a fogán... Mit gondoltok erről az egészről?
2022. okt. 15. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
83%
Hát hány évesek vagytok? Fiatal lányokat szeretnek becsábítgatni...
2022. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
35
2022. okt. 15. 19:58
 3/64 anonim ***** válasza:
92%
Ja 30 felett vagytok mindketten? Akkor talán annyira nem lehet gond az emberrel, de ha ilyen igénytelen, hogy fogat sem most, akkor 1. Nagyon undi lepedékes lehet a szája, nem smárolnék vele, 2. Ha a szája elhanyagolt, akkor máshol milyen lehet??
2022. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Fürödni fürdik
2022. okt. 15. 20:04
 5/64 A kérdező kommentje:
Gondolom ezen a fog dolgon nem lehet sehogy sem "változtatni", igaz?
2022. okt. 15. 20:05
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, ha eddig nem izgatta a dolog, hogy fogat mosson, ezután sem fogja...
2022. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
90%
Fúj, hát én nem csókolnám meg, az biztos. Az egy dolog, ha "elfogadható" helyen foghiánya van, de nem mossa le a lepedéket? Szabályosan undort keltett bennem a leírás. :D brrrr
2022. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
2022. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy ezt oké, elég közönséges felhozni, de abba gondolj már bele, hogy ha abba nem tesz energiát, hogy egy olyan dolgot tisztán tartson, ami kinn van a kirakatban, akkor máshol mennyire tisztálkodhat? "Ott" milyen dzsuva lehet? Undorító.
2022. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
96%

"Nem vagyok rasszista."


Hát, majd leszel, ha sokat vagy velük.

2022. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!