Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom használni a tindert és a badoot amiatt, mert 18 éves korom előtt használtam, és akkor le lettem tiltva?

Figyelt kérdés

Tinderen van olyan opció, hogy igazolványokkal igazolni tudom, hogy elmúltam 18, tényleg elmúltam, de nem történt semmi, ugyanúgy visszadobott a kezdő oldalra, hiába töltöttem fel a dolgaimat. Badoon meg kértem új jelszót, de nem jött semmilyen e-mail, azt sem tudom tovább engedett-e. Tudok valamit csinálni az ügy érdekében? Mostanában szörnyen magányosnak érzem magam, és szívesen beszélgetnék/ismerkednék új emberekkel. Ezt a két alkalmazást gondolom a legfelkapottabbnak, és ezeket ismerem is, szóval ha valahogy helyre lehetne hozni a dolgot, annak nagyon örülnék.


Köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2022. okt. 16. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
csinálj egy tartalék email címet, és regisztrálj azzal
2022. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Nincs senki a környezetedbe, akivel bennsőségesen el tudnál beszélgetni?

Ha szeretnél írhatsz én szívesen barátkoznék szintén, akár itt is.

2022. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy ezek az alkalmazások a telefonszám alapján tiltanak le véglegesen, és hacsak nincs új telefonszámod, akkor nem is fognak engedni újraregelni.


Én is ismerkedős fázisban vagyok, ha szeretnél, írj egy privit :) (budapesti vagyok)

2022. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1 uj emaillel nekem nem mukodott
2022. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a badoo nekem működik most új e-maillel :)
2022. okt. 16. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Magányosnak érzed magad, és ezért tinderezni/badoozni kezdesz? Magaddal cseszel ki, szerintem. Ott főként magukat mutogatni akaró cicababák vannak, vagy gyors menetet kereső fuckboyok. A többi az kb vagy egy hirdető bot, vagy érzelmileg instabil, reménytelen társkereső. Ezek az appok csak a lelki csapongásra lennének jók, amiből se nem találnál magadnak igazán rendes partnert a magányod ellen (amire gondolom lényegében szükséged lenne), sőt rombolná is a valódi kötődés kialakulásához szükséges énképed.

Nincs a környezetedben barátok/barátnők, vagy legalább egy ember, akiben bízol és fordulhatsz hozzá a lelki magányoddal, esetleg kellemes időtöltést tudnál vele kitalálni? Ha az ellenkező nemből való (feltételezem hetero vagy, bocsi), akkor akár valami mélyebb is kialakulhatna, és találnál magadnak egy olyan párt, aki törődik veled és melletted van.

Bocsi az offért, de szerintem így a probléma elfedésével nem fogsz egy tapottat sem fejlődni, és végső soron nem fogod jobban érezni magad sem. Fókuszálj a környezetedre, és próbáld meglátni abban a valós érzelmi értéket, ha legalább van rá lehetőséged.

Remélem segítettem valamelyest átgondolni a dolgokat.

2022. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel facebook érdeklődési körös csoportokban embereket? Talán jobb mint a tinder és társai..
2022. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A tinder összejött az igazolvánnyal?? Nekem nem megy ugy😒
2022. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 nem, pedig vagy háromszor próbáltam


#6 nem igazán párt keresek, és miután a gimiből egyetemre mentem összesen maradt nagyjából két ember az életemben, akikkel szeretek időt tölteni, de ők is mindig máshogy érnek rá, és ezért szeretnék új embereket magam köré, akikkel el tudok menni ide-oda, ilyesmik. Ahogy írtam, régebben használtam már ezeket az appokat, és bár tényleg vannak olyanok is fent, amilyen embereket leírtál, és anno én is többnyire így álltam hozzá, azaz nem nagy reményekkel, kellemes csalódás volt igazából, ezért akarok most még egy esélyt adni ennek az interneten ismerkedős dolognak

2022. okt. 17. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Azért azt is vedd figyelembe, hogy ott az ismerkedés alapvetően külsőleges "tetszés" alapján megy, szóval nem hiszem, hogy tényleges barátkozásra a legalkalmasabb platform, ha ez az igényed. Ha valami alakul, akkor egy idő után a matched szinte tuti, hogy szexet akar majd. A 7-es fb csoportos lehetősége az valahogy jobbnak tűnik a barátkozásra. 6-os voltam.

2022. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!