Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő ha csak szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha csak szexelni járunk össze?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel már 1 hónapja eljárogatunk együtt sétálni meg ilyesmik. A napokba viszont lefeküdtünk,de még nemigazán döntöttük el legyen-e ebből komolyabb.Szerintetek ez megvetendő,vagy senkinek semmi köze hozzá? Kérlek adjatok tanácsokat, bennem vegyes érzelmek vannak,és kíváncsi vagyok egy kívülálló mit gondol erről?

2022. okt. 20. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten erre "szerződtetek", semmi baj.ha csak nem derül ki, hogy amúgy menyasszonya van melletted. Volt hasonlóra példa.
2022. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a ti dolgotok.
2022. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, amit a #2-es.
2022. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre abban maradtunk hogy majd kialakul.Én benne lennék a kapcsolatba. És egyikünknek sincs senkije. Csak velem sose volt még ilyen, azért kérdeztem hogy akik átéltek már hasonlót hogy rendezték ezt le magukba.😅
2022. okt. 20. 12:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, amit a 3as!
2022. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez mindkettőtöknek megfelel így, nem gáz.
2022. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha mind 2 en szinglik vagytok akkor nem.
2022. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá, ez abszolút a ti dolgotok. Ha nektek így megfelel, akkor hajrá!

Mondjuk én javasolnám, hogy mindig tisztázzátok, éppen hányadán vagytok a dologgal, mert könnyen sérülés lehet belőle, de igazából ez is csakis rátok tartozik, senki másra.

2022. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen helyzetbe csak szex volt. De mivel te meg előtte vagy tanacsolnam hogy vigyázz mert előbb utóbb érzelem is lesz belőle egyik fél részéről legalább és az eléggé tud fájni amikor a másik nem akar komolyat csak a folytatásban is szexet.
2022. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Miert lenne elitelendo? Ket felnott fuggetlen ember, azt csinal amit akar.
2022. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!