Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csöndes, nem túl határozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csöndes, nem túl határozott férfiként kb esélytelen hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy lánnyal ismerkedtem élőben de nem engem választott, neten meg komolytalan az egész. Kilátástalannak látom hogy legyen barátnőm, feleségem, gyerekem pedig szeretném. Nincs izgalmas életem, nem járok bulizni, nincs társaságom.

Amúgy talpra esett, életre való vagyok a munkámban, meg amúgy az élet többi részén is, de a párkeresésben, meg úgy az egész emberi kapcsolatok kialakításaban béna vagyok teljesen.

Anyagilag is jól állok.

Még nem is csókolóztam.

26F


2022. okt. 22. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Milyen munka ahol határozatlan csendes férfiként jó karriered van?
2022. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kilátástalannak látom hogy legyen barátnőm, feleségem, gyerekem pedig szeretném."


Kezdjük ott, hogy az általad felsorolt tulajdonságok (jelen állapotodban) nem is tesznek téged erre alkalmassá, kérdező. A párkapcsolat / család a folyamatos, egymással való kommunikációról szól.

2022. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jogos, el sem tudod képzelni mennyit kell kommunikálni ahhoz hogy legyen és főleg müködjön a kapcsolat. Szóval ebben kellene fejlődni
2022. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nincs izgalmas életem, nem járok bulizni, nincs társaságom."

Ezeken változtathatsz, ha akarsz.

A többi meg majd megjön, csak tudni kell, mit szeretnél, és észrevenni és megragadni a lehetőségeket.

2022. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az se kizárt, hogy csak a megfelelő személyt kell megtalálnod, aki előtt meg tudsz nyílni, onnantól meg már könnyebb lesz
2022. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyárimelós, a maminál pedig félretud tenni.
2022. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy megérné, ha elmennél szakemberhez. Bibók Bea, Rekvényi Katalin, Vadász Eszter pl. tájékozódj az árakról.

Én 24 éves koromig szűz voltam, gyűlöltem magam is és a világot is. Nálam sok minden okozta ezt, pl. az, hogy mindenki úgy viselkedett a családban, mintha nem létezne szexualitás, ezért én ezt magamban elfojtottam, onnantól meg nehéz volt bárkivel is megosztani... ez nagyon sokára tudatosul bennem, ilyesmi lehet a háttérben, vagy valami más, bántalmazás, riogatás, ki tudja. Szóval fel kéne tárni a sebet.

Eddig próbáltad magad megoldani, eddig jutottál, ne húzd az időt, kérj segítséget, nem szégyen, jobb lesz az életed!

50f

2023. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!