Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már hogy érzelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy érzelmesek lettek,esetleg sírtatok, amiért megismertetek valakit és lehet soha többé nem látjátok?

Figyelt kérdés
Az eszemmel tudom h ez hülyeség, csak nem tudom mi van velem,megismertem egy fiút, egy estét eltöltöttem vele,tudtam h nem lesz több, de mégis olyan rossz érzés.biztos valami szex miatti hormonok miatt van 😅
2022. okt. 31. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat ohm…szerintem ez nem teljesen normális, valószínűleg szereted hianyod van, esetleg gondolkozz az okán.
2022. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi csak csókolóztunk, de pont így vagyok. Folytatódhatott volna, de hülye voltam, megijedtem, ezért elküldtem, és most jól beleragadtam ebbe a nyűglődésbe. Még mindig látom Badoon, néha pont feldobja, hogy épp online, ilyenkor elég nehéz megállnom, hogy ne írjak rá "visszasírni" magam.
2022. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tök fura,pár napig tök helyén tudtam kezelni a dolgot,de most valahogy rámtört...
2022. okt. 31. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Mi az oka, hogy elküldted először, utána meg megbántad, és most mégis bánkódsz a srác iránt?
2022. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Kevésnek éreztem magam hozzá, már-már én szégyelltem magam, hogy egy ilyen férfi leáll velem. Azaz nem múlt idő, még most is így gondolom. Pont ezért eleinte én is úgymond helyén tudtam kezelni, kérdező, azt mondogattam magamban, -nak, hogy semmi baj, csak történt egy kis tévedés... Azért bánom egyre inkább, mert egy remek férfi, akit kívánni is tudtam, és talán kijelenthető, hogy ez kölcsönös volt, legalábbis úgy éreztem rajta, illetve amikor lezártuk üzenetben, akkor még neki is volt egy megjegyzése, hogy persze, elfogadja, nem fog erőltetni semmit, nem fog könyörögni, igazából csak viccesnek találja, hogy azért offolom, mert bejön nekem, pláne úgy, hogy én is neki...
2022. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nincs önbizalmad, kedved utolsó.


Én sírni éppen nem sírtam, de olyan volt nem is olyan régen, hogy nagyon megtetszett valaki. Mindig vártam, hogy mikor futunk már össze. Rendesen vártam, hogy mikor mehetek már dolgozni, mert rendszerint akkor találkoztunk. Egy felé mentünk. Mindig nézett, és gyönyörű szemei voltak. Nagyon ritka, hogy valaki ennyire megfog.

Erre megláttam egy lánnyal, fogta a kezét.

Azóta abban bizakodom, hogy többet nem fogunk találkozni. :D

2022. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Sajnálom, hogy így alakult! :( Engem is ritkán mozgat meg így valaki, szóval nagyon meg tudlak érteni. Talán a kérdezőnél is ez a gond, valahogy erősebben hathatott rá a fiú.

Hogy érzed, ez a szembesülés segített, hogy majd tovább tudj lépni? Én is sejtem, hogy azóta már találkozgat más nővel vagy nőkkel, de persze nem látom. Fogalmam sincs, hogyan hatna rám, ha látnám is, lehet, hogy segítene, az is lehet, hogy még rosszabbul érezném magam tőle.

Majdcsak elmúlik idővel mindannyiunknál...

2022. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak a szembesülés volt olyan kellemetlen, de szerencsére nem látta az arcom. Gondolom rám volt írva. Előttem mentek, szóval pont jól jött ki, észre sem vett.

Azóta eltelt pár hét, nem kattogok már rajta.

Össze sem futottunk azóta, remélem így is marad.

Hát mindegy, így jártam. Viszont az biztos, ha véletlenül összefutunk, egyáltalán nem is fogok rá sem nézni, mert ugye ment ez a nézelődés.Én pedig nem tudtam, hogy van barátnője, azt sem tudom, mióta van, de nyilván látta rajtam, hogy tetszik nekem..

2022. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak láttam rajta h nagyon bejött neki a dolog, és sajnálom h nem kaphatom meg őt többször mert messze lakik....megnéztem a térképet és elsírtam magam😅 persze szeretethiányos vagyok 😅 ezt tudom😅 lehet ezért is van
2022. okt. 31. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyere sírj a vállamon,

Ettől megnyugszol tudom.

.......

2022. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!