Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért jött el egy újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért jött el egy újabb találkozóra, ha az első randi után elutasított?

Figyelt kérdés
Online társkereső oldalon ismerkedtünk meg, majd pár nap beszélgetés után elhívtam randira. Nekem nagyon bejött a lány, ő viszont azt mondta, hogy bár szimpatikusnak tart engem, de párkapcsolatot nem tudna elképzelni velem, ennek ellenére benne lenne még további közös programokban. Emiatt később ismét elhívtam egy találkozóra, ahova el is jött. Vajon miért jött el, ha nem akar velem párkapcsolatot?

2022. nov. 7. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól érezte magát veled mint baráttal, de párnak nem tud elképzelni
2022. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexelni akar,semmi kapcsolatot.
2022. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Amíg fizeted a programokat neki, meg a fogyasztását, neki meg nem akad pasija, addig menni fog veled.

Úgy használ téged, mint én a bicajomat. Ha szükségem van rá, felülök, ha nem, akkor ott vár rám a garázsban. Döntsd el, neked ez így kell-e. Nekem önérzeti okokból nem kéne.

2022. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem szexet akar. Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk.


Az első randin természetesen én fizettem, de már akkor is felajánlotta, hogy fizeti a részét. Majd a második találkozó alkalmával mindketten a saját részünket fizettük. Bár én mondtam neki, hogy nagyon szívesen meghívom, de ragaszkodott hozzá, hogy a saját részét fizesse. Szóval nem arról van szó, hogy anyagilag kihasználna.

2022. nov. 7. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Akkor csak szimpla unaloműzés vagy.


Azt kell megértened, hogy hiába minden, sosem lesztek egy pár, mert nem vonzódik hozzád szexuális értelemben.


Kihasználni pedig nem csak anyagilag lehet valakit: tőled most pl kap egy tonna megerősítést, hogy ő jó nő, és válogathat, stb. Ez egy nőnek többet ér, mint a pénz.


Te viszont csak pazarolod az idődet. Nem közösek a céljaitok, ez nem egy egyenrangú baráti kapcsolat, hanem te mindig csak epekedni fogsz.


Nem kellene többet találkoznod vele, inkább a további keresésre érdemes fordítanod az energiáidat.

2022. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!