Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van rá valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá valami mód, hogy ő ne hagyjon el azonnal? Nagyon bosszant ez a helyzet.

Figyelt kérdés
Szóval randizom egy férfival aki nagyon nagyon tetszik. Már 5 randink volt, nem nagyon komoly programokkal, csak nagyon jól éreztük magunkat. Valahogyan azt érzem, hogy az ismerkedésünk azon pontjához értünk amikor le kell vele feküdnöm, de ettől a részétől mindig félek, mert többször hagytak már el az első szex után. Már rögtön a legelső szeretkezésemkor béna voltam, és a srác otthagyott, azóta ez van. Olyasmi törődésre szoktam vágyni szex közben, amit nyilván csak úgy nem ad meg egy pasi, ez a normális, de mondhatjuk hogy szar vagyok az ágyban, vagyis mindenki ezt mondta eddig, és így logikus, hogy senkitől nem kaptam meg. Ez a férfi viszont nagyon tetszik, meg az is ami alakul közöttünk, kedves, nagyon jó a humora, udvarias, jó vele beszélgetni és csókolózni is.😅 Nagyon nem szeretném, hogy ő is dobjon, szeretnék hosszú kapcsolatot, de még nem nagyon volt. A testem és a szexuális vágyaim kb kizárják, hogy jó legyen velem a szex, pedig nagyon próbálok változni. Szerintetek mit tegyek, hogy ő ne hagyjon el? Lehet egyáltalán valamit, vagy csak készüljek fel, hogy ez már ne érintsen meg annyira? 25N (előre köszönöm)

2022. nov. 22. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Akkor fog nem elhagyni azonnal, ha félrerakod a félelmeid és magabiztosan kimutatod hogy te is akarod őt. Teperd le :D
2022. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt írod, hogy szar vagy az ágyban, majd azt, hogy a szexuális vágyaid zárják ki, hogy jó legyen veled a szex. Na most akkor melyik? Mi a baj tulajdonképpen? Mert ez így elég homályos.
2022. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát én próbálok nem fadarab lenni, hanem aktív, mert a férfiak tudtommal azt élvezik, de ha próbálok valamit csinálni az általában rossz a pasinak, vagyis mindenki leszúr, hogy inkább maradjak egy helyben de ne akarjak én lovagolni, vagy ilyesmi mert béna vagyok, ha pedig próbálok gyengéd lenni, megcsókolni a férfit vagy ilyesmi, amire én is vágynék, akkor sokan visszautasítottak, vagy elkerülték a dolgot, így nagyon rosszul megy a szex, és zavar hogy én még nem láttam olyat, hogy egy férfi élvezné velem a szexet, szerintem a testem, a próbálkozásaim és a vágyaim együtt teszik azt, hogy rossz velem a szex, pedig én nem akarnám ezt.😕
2022. nov. 22. 10:24
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha jol leszopod nyert ugyed van. A legtobb pasi mint a facsipesz, olyan egyszeru
2022. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a testeddel? Telt vagy? Van egyáltalán önbizalmad?

Senki nem született úgy hogy jó vagy rossz az ágyban.

Ha tetszik ez a fiú akarod őt tedd azt amit az ösztönösen érzed hogy tenned kell, ne gondolkodj semmin. Mutasd ki hogy akarod őt, kívánod. Ne szégyenlösködj. Élvezd őt.

Mást nagyon nem lehet ebben tanácsolni. 🙂

Sok szerencsét hozzá!

2022. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, nem biztos, hogy béna vagy. Lehet, hogy csak az eddigi pasik nem voltak elég figyelmesek. Egy jó férfi tud vezetni nem csak táncban, de szexben is. Kicsit add át magad. Persze ez akkor működik, ha megvan a bizalom, a szeretet, az egymásra hangolódás. Azok nélkül nagyon nyitott és kommunikatív, magabiztos személyiség kell, hogy így is össze tudjatok csiszolódni.

Csóknak bárki örül együttlét közben, aki szeret és vonzódik hozzád.

Ami pedig a lovaglást illeti: eleinte én is béna voltam benne. Inkább kezdjetek valami klasszikus pózzal, amiben a férfi vezet, pl misszionárius, és hagyd, hogy ő csinálja. Én is azt hittem, hogy "jaj csak fadarab ne legyek", úgyhogy próbáltam mozogni benne, a csávó meg nézett, hogy mit csinálok? :D Aztán hagytam, hogy ő irányítson és úgy működött. Aztán másik pózban meg már én vehettem át az irányítást, de nekem is kellett idő, míg ráéreztem, hogyan. Kell bizalom, odafigyelés, türelem. Szeretet, ráhangolódás. És akkor nem ciki vagy ilyesmi.


Szerintem amíg ettől szorongsz, addig várj még a szexszel. Utána ha már nagyon kívánod akkor add át neki az irányítást. De még akkor is tudtok kommunikálni közben, tehát ki tudod fejezni, neked mi a jó, hogyan szeretnéd. Illetve addig is, amíg nem a te csípőd mozog: van kezed, hogy átöleld, szád hogy csókold, lábad hogy átkarold vele... Nem kell rögtön profinak lenni. Az majd idővel jön, amikor megtanultok egymással szeretkezni.

2022. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj neki ezekről a gondolatokról, és ha valóban érzelmek vezérlik, sikeresek lehettek.
2022. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
#4lehet rosszúl is szopni....tudnék mesélni.
2022. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem olyan pasikat fogtal ki, akiknek nem voltál igazán fontos így nem is bíbelődtek veled sokat.

Véleményem szerint tök mindegy mikor fexel le egy pasival, ha csak arra utazik, ha kellesz úgyis fogsz, hogy tapasztalatlan vagy.

Persze ha korainak érzed akkor ne tedd.

Én inkább a tetteire figyelnek rám iranyulva a helyedben, mert pl. ha csak a szexről dumal, vagy sokat erintget, esetleg nem nagyon érdekli maga a lényed akkor tehetsz bármit úgyis ott fog hagyni...

2022. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
2-es vagyok: 6-ossal értek egyet. Semmi baj sem a testeddel, sem a vágyaiddal, nem kell olyan pasival szexelni, aki nem akarja, hogy megcsókold vagy hogy lovagolj rajta. Senki nem születik lepedőakrobatának, normális esetben egy pár együtt fedezi fel, kísérletezi ki, hogy mi jó nekik, együtt, közösen. Aki ezt nem akarja, annak csak egy lyuk kell, ne pazarold rá az időd. Beszélj erről a szorongásodról a mostani férfinek, hátha szerencséd van és ez egy normálisabb EQ-val és szexuális kultúrával rendelkező egyed lesz. :)
2022. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!