Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondjam el a randipartne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a randipartneremnek, az ismerkedés milyen szakaszában, hogy egy súlyos mentális problémám van (volt)?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy pszichózisom volt egyszer. Azóta amúgy jól vagyok, gyógyszert szedek, semmi tünet nem tért vissza. Soha nem éreztem még így senki iránt, mint ez iránt a férfi iránt, és félek attól, hogy ha elmondom neki, nem fogja tudni ezt elfogadni, és megszakítja velem a kapcsolatot. Eltitkolni viszont nem akarom. 24/N

2022. nov. 24. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy randipartnernek semmi köze hozzá. Bőven elég ha akkor osztod meg vele, amikor komolyabbra fordulnának a dolgok.
2022. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Jó kérdés, mondjuk én elmondanam, ha kellesz akkor úgyis fogsz, különösen, hogy jól vagy elmondasod szerint.

Nem lehet tudni, hogy ha most eltitkolod a feszültség miatt nem-e visszatér panikrohamkent (vagy rosszabb végeredménnyel) és szemétség, mert joga van eldonteni hogy mit tegyen.

Fordított esetben te is szeretnéd tuti biztosan.

2022. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(*+tudni)
2022. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már megvan a bizalom és kimondjátok, hogy lehetnetek együtt is, akkor mond el. Randi folyamán nem jó ötlet..
2022. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem csak randizgattok, hanem jártok is.

Egyelőre nincs köze hozzá, de önző dolog lenne eltitkolni.

2022. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeintem lényeges a különbség, hogy esetleg szülés után pszichózis volt, vagy drog indukálta, vagy valamilyen betegség tünete.
2022. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!