Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen elhívni egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen elhívni egy férfit kávézni?

Figyelt kérdés

Tinderen lett match egy olyan pasival, akivel szívesen találkoznék, de ő eddig (2 nap) nem írt. Nem tudom mit írhatnék, gondoltam megkérdezem, hogy megiszunk-e egy kávét?

Férfiak, ti örülnétek ennek?



2022. dec. 2. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Örülnék neki, meg hívd el nyugodtan, ha tüzel a nunid.
2022. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Volt már ilyen, de ott egyből a match után írt a lány. Az tetszett, mert belevaló spontán reakciónak tűnt.


2 nap csend után kicsit nyögvenyelősebb.

2022. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki nem örülne? Hogyan lehet ilyen hülyeséget kérdezni?


Ha 2 napja nem írt, akkor lehet talált jobbat, csak


A. ezt is meg lehet írni

B. lehet szétkapcsolni

2022. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nő létedre egy férfi után futni, akit láthatóan hidegen hagysz? Meccselt nálad jobb nőkkel és most azokkal beszélget. Szánalmas hogy a nők mennek a férfi után.
2022. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
#4 én például nem futok utánuk(előbb lennék öngyilkos lol) de domináns típus vagyok, imádok kezdeményezni, és azt az érzést, hogy könnyen megszereztem, amit akartam:D
2022. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos valószínűleg nem te vagy az egyetlen lány, aki ráhajt. Gondolom top 10-es pasiról van szó.
2022. dec. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem azért nem ír vissza, mert nem elõfizető.... Elõfizetõk nem làtjàk azt amit írsz...
2022. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább randizz velem! Privi és megy a kép..
2023. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!