Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder használat kezdőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder használat kezdőknek?

Figyelt kérdés
Ma akarok regisztralni Tinderre,mert regota nincs baratnom,es szeretnem hasznalni,mert sok ismerosom mondta hogy milyen jo stb.Mivel eloszor hasznalom,szeretnek tnacsokat,hogy mit hogy csinaljak,hogy tenyleg megtalaljam az “igazit”.

2022. dec. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hűha, ha már ebben ebben is tanácsokat kell adni, akkor mi lesz, ha matchelsz és randira kerül a sor? Végig fogjuk majd a kezed? Amúgy nem tudom, mi a bonyolult benne, tölts fel jó képeket magadról, írj egy jó bemutatkozást, aztán huzogasd jobbra-balra a jányokat.
2022. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanácsom: Fizessé elő!
2022. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első pár napon kapsz boostot, szóval egyből készítsd elő a legjobb képeid és egy bio leírást, még mielőtt telepítenéd, ne várj vele 2-3 napot. Bio-ra keress inkább online sablont, és azt fűszerezd meg a saját ötleteiddel, ne akarj vagy költőt játszani. Passzív-aggresszív dolgokat végképp ne írj bele. Ha csak 3-4 jó fotód van, akkor ne rakj be többet. Nem kell stúdióminőség, semmi. Legyen jó a hajad, ruhád. Igazából bármi lehet, amit egy haverod lőtt rólad, és szerinted vállalható. 80%-ban csak az első 3 fotó számít, tehát minél több mindent közölsz magadról, annál több lehetőséged van hibázni.

80%-ot húzz balra, és tényleg csak azt húzd jobbra, aki tetszik, és látsz is nála esélyt matchre. Nem kell napi ezret elhúzni, alig számít valamit.


Amikor már nem jönnek a matchek, akkor tarts szünetet, vagy fizess elő egy hónapra. 1-2 hónap szünet után rakj be új képeket stb., és akkor újra jön majd a match boost.

Évek óta nem használtam, de régen úgy volt, hogy csak az egyszeri boost ért valamit, meg hogy kapsz +4 szuperlhajkot. A végtelen húzogatás sem ér semmit. Böngészőből meg tudtad nézni, hogy kik lhajkoltak téged. Az olcsóbbik csomag azt hiszem nem ér semmit. Én csak akkor szoktam megvenni, ha felajánlja az akciót. Az az 5000+ Ft-os ár egy vicc.

2022. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg egy zinger menüt szeretnék.

Amúgy egy pro tipp: ha nem érzed magad jó faszinak inkább meg se próbáld mert csak a csillogó, menőmanók a kelendőek ízlésesen kitesizve.

Ha mégis rászánod magad lehetőleg természetes képek ahol legalább egy vigyorgós van és más fényképezett, esetleg hobbival kapcsolatos szöveg minimál mert a nagyja le se szrja.

Ja és ha nem vagy átlagon felüli ne számíts sok likera ezért nonstop jobb aztán HA tudsz válogatsz.

2022. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add önmagadat a beszélgetések során és készülj fel a visszautasításokra is
2022. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!