Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú de a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de a barátnőmnek is. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebb óta tetszik egy fiú, de csak ma tudta meg , hogy én vagyok az a lány akinek tetszik, mert egy osztálytársam elmondta(hülyéskedtünk, hogy odamegy és elmondja, de tényleg megette). Azt mondta, hogy holnap akar velem beszélni. De ma azt is megtudtam,hogy az egyik barátnőmnek is tetszik az a fiú, de inkább őt részesiteném előnybe, mivel osztálytársak. A fiú nagyobb nálam egy évvel. Mit tegyek? Már mondtam a bnőmnek ,hogy beszélek, hogy járjanak de nem akarja. Mit tegyek? HELP!!!
2010. szept. 30. 18:46
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:

ez aztán a fogós kérdés... ja várjál mégse!


tetszik a fiú? tudtára hozta valaki neki, és ennek hatására holnap beszéltek..? OKÉ


a barátnődnek akarod lepasszolni a srácot aki tetszik neked?? MIÉRT is?

hiszen Bnődnek nem kell, át engedte neked. OKÉ


tehát kérem most hogy mindent tisztáztunk.. mi is volt a kérdés?

ja! semmi. OKÉ

2010. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves Moszuke!

Köszi az értelmes választ :D

Nem lepasszolni akarom a barátnőmnek, hanem szeretném, ha tudná,hogy az osztálytársa is tetszik neki! Nem akarom hogy a barátnőm szarul érezze magát!

2010. szept. 30. 18:57
 3/15 Kamuuu ***** válasza:
Te akarod meg mondani a barátnődnek hogy neki tetszik az osztálytársa mivan?XD:D
2010. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hát,ha azért akar veled beszélni a fiú,mert neki is testszel,ekkor a barátnőd,akinek szintén tetszik így járt..vagy beszéld meg vele,hogy rosszul esne-e neki ha mondjuk járnál azzal a fiúval. És szerintem...hajrá:D
2010. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves Tami!

Barbi vagyok(a baratno akinek tetszik a fiu)

Tudod mi a velemenyem errol:P

Lesz ami lesz:)

2010. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Barbim (LL)

Imádlak!

Szerintem is lesz ami lesz :D

2010. szept. 30. 19:14
 7/15 Moszuke ***** válasza:

asszem értelek.


nos szerintem hülyén nézne ki egy ilyen beszélgetés:


fiú- szia, hát hallottam hogy tudod.. szal hogy bejövök neked, és hát igazáb~~

lány-ő mielőtt bármit is mondanál tudnod kell hogy van egy barátnőm akinek szintén bejössz! öhm mit is akartál mondani?

fiú-(PFFFF b+) hát izéé azt hogy .. hülye vagy?

2010. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Moszuke ***** válasza:

asszem értelek.


nos szerintem hülyén nézne ki egy ilyen beszélgetés:


fiú- szia, hát hallottam hogy tudod.. szal hogy bejövök neked, és hát igazáb~~

lány-ő mielőtt bármit is mondanál tudnod kell hogy van egy barátnőm akinek szintén bejössz! öhm mit is akartál mondani?

fiú-(PFFFF b+) hát izéé azt hogy .. hülye vagy?


jól értettem a problémát?

2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Moszuke ***** válasza:
uh baz elnézést, lassú a böngésző, duplán küldte el:S bocs
2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Moszuke!

Hát nem egészen igy képzeltem el.

Mert mi a sráccaljol elvagyunk és minden szünetbe beszélgetünk meg nah elvagyunk. De azt akarom hogy előbb tudja meg a másik lányos dolgot mielőtt még az egészbe belekezdett volna.

Pl.

1 szünet: félrehivom és megkérdezem hogy van e még valaki az osztályából aki tetsziik neki?

és ha azt mondja ,hogy nem tudja akkor meg közelitek afelé, hogy nem csak én pályázom rá.

2010. szept. 30. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!