Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy cigány sráccal randizok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány sráccal randizok, de van egy bökkenő. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy cigány sráccal randizok, jól érezzük magunkat egymással, de a családom kicsit rasszista, nem szeretik a cigányokat. De ők dolgoznak, tisztességesen élnek. Hogy mutassam be otthon, ha komolyodik a helyzet? Anyám kitér a hitéből, ha egy cigány fiút viszek haza.

2022. dec. 11. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mondd azt hogy olasz, csak elfelejtette a nyelvet! 😀
2022. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz mit tenni, elsőre valószínűleg sokkolja őket, aztán majd lesz valami. Sajnos nem véletlenül van sokakban az előítélet, majd lassan le lehet küzdeni, ha tényleg rendes emberről van szó.
2022. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%
Testfestés?
2022. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem annyira látszik rajta, hogy cigány, nem sötét a bőre, de a neve mindent elárul, és a családján is látszik, hogy cigányok. Tudom, hogy nem véletlen vannak az előítéletek, egész életemben azt hallgattam otthon hogy cigány = bűnöző. De én nem így látom..
2022. dec. 11. 22:52
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Véletlenül belelököd a barátodat egy kád hipóba!
2022. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért megnézném a szüleid arcát.
2022. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Semmit,készülj hatalmas balhéra otthon.👊🤛
2022. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Én cigányok között nőttem fel, nem vagyok rasszista, csak egyszerűen helyén kezelem őket. Mikor azt hiszed, hogy ő ugyan más... Más a francokat, mindegyikből elő jön a vére előbb utóbb. Egyszerűen más értékrend szerint nevelték őket, már amennyiben nevelték. Az a kérdés, hogy te el tudod viselni azt az "értékrendet" vagy nem. De azért még azt zárójelben hozzátenném, hogyha összeállsz egy cigánnyal, onnantól kezdve te is meg leszel bélyegezve...
2022. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

"otthon hogy cigány = bűnöző. De én nem így látom.."


Gyere el velem a kisvárosba ahol éltem 25 évig, 10 ezerből 2500 cigány között, és egyből megváltozik a szemléleted 🤣

A 8-assal meg 110%-ban egyetértek.

A cigány az cigány marad. Ez mezei genetika. A vér nem válik vízzé.

És ezek nem a napi bölcsességek, hanem szimpla sok éves tapasztalat.

Mindez egyébként nagyban függ attól, milyen környezetben nevelkedett. Ha vannak segílyes éjjeli műszakos tesók a családban vagy börtönviselt a haverok haverjai között, akkor én instant megszakítanék vele minden kapcsolatot.

Hidd el, 30+ évesen van bőven tapasztalatom a cigányokkal, egészen napjainkig.

2022. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Basszus nagyon elbizonytalanodtam.. még csak randizgatunk, nem ismerjük még egymást annyira, de nem akarom elsietni. Hátha késöbb kimutatja a foga fehérjét, ha olyan...
2022. dec. 12. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!