Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan beszélgesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
miket mondjak neki mert sajnos sokszor előfordult hogy dumáltunk és én leblokoltam és semmit sem tudtam mondani légy szíves segítsetek olyan írj aki értelemes válaszokat tud adni
2010. szept. 30. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szép a szemed, aztán mutasd meg neki a BMW-d kulcsát.
2010. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag akármiről... suli, munka, szórakozás, bulik, barátok... Meg kell látnod a témákban a kapcsolódást, és így több mindenről tudtok beszélni...
2010. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:

csak lazán.

ilyen kérdésre nincs jó válasz tudod..

nagyon helyzet függő a dolog.



és beszélgetés közben nem lehet le blokkolni.

a dumálás mint szó, feltételezi azt hogy ő is és te is mondasz valamit, társalogtok.


tessék:

kételkedj, kérdezz vissza, ellenkezz, poénkodj, forgasd ki a szavait, tereld a témát, érts egyet, vonj következtetést, mesélj valamit, ne hozd zavarba, ne jöjj zavarba, ne oltsd le, tereld a témát, provokálj, dicsérj, kérj bocsánatot, légy udvarias, ne duzzogj, ne vágj pofákat, légy őszinte! stb

2010. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én múltkor így csináltam.

Egy ház előtt láttam egy kóbor macskát és elkezdtem simogatni.A házból kijött egy jó csaj és mondja-Szegény cica.Már napok óta itt van és nem kell senkinek.-Én meg mondom neki-Ki kellene sütni,neki is jobb lenne:)-Erre-Hogy mondhatsz ilyet?:O-Á,csak vicceltem,nekem is van macskám.-Akkor jó.Miért nem viszed haza?-Ah!Most nem kell,mert még nem fogyott el a múlt heti.-Itt már elnevette magát.

Na szóval a finom szenyózás mindig bejön:).

2010. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,mondok én neked valamit.Ennél jobbat úgy sem fog senki mondani.Nagyon sok barátnőm volt de a kezdeményezés volt nekem is a legszarabb.Ha nem tudsz semmilyen témát feldobni beszélgetés közben,bármit is teszel,ne szegd meg a 3 másodpercet!Döntsd el hogy mit is akarsz tenni,még ha nincs is ötleted ,de 3 mp-en belül.Az első benyomás sokat számít és ha ez rólad kialakult benyomás,azt sugallja hogy magabiztos és spontán ember vagy ami persze piros pontot jelent imádatod tárgyánál,arról nem is beszélve hogy egy pozitív indítás után kisebb eséllyel válik remegő kocsonyává a lábad miközben beszélgetést folytatsz vele.A 3mp persze nem abszolút érvényű szabály.Onnan számít,amikor meg pillantod őt és készen álltál arra hogy megszólítsd.De hogy a lényegre is rátérjek,akkor ami fontos, hogyolyan kérdést tegyél fel amire nem lehet egyszerűen igennel vagy nemmel válaszolni,tehát ne eldöntendő kérdés legyen!

Legyen lehetőleg több ilyen kérdés tartalékba,nehogy meg akadjon újra a párbeszéd.Ha ezt a szintet eléred-és kérdéseid feltehetőleg érdekesek voltak-már benne is vagy a dumában.Folytatásképpen, ha a lány beszédes,tedd azt,hogy forgalmazd át amit mondott és kérdezz intelligens(nek látszó) kérdéseket.Ha pedig inkább a hallgatósabb típusból való,akkor jó,ha van valami téma a tarsolyodban amiről beszélhettek, egy két kérdés és humoros történet amivel az ártatlan beszélgetést merészebb vizekre terelheted.

2010. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyanról beszélgess vele ami érzéseket kelt benne.Én iskoláról nem beszélnék vele,kérdezd meg mi volt a jele óvodában,mik a legnagyobb céljai az életben,hova utazna el legszivesebben,+olyan tulajdonságokat keress benne amik számodra fontosak.És ne riporterként történjen az egész,mi férfiak mindíg azt hisszük hogy jajj ha jön a kínos csend,akkor már elbuktuk az egészet.Nem kell mindíg beszélni,kérdezz feleleket játszani,hagyd hogy kicsit ő is megküzdjön érted.Egyébként beszélhetsz vele:ezoteriáról,utazásról,gyerekkorról,hírekről,sztárokról szóval mindenről ami úgy általában a nőket érdekli.Én pl bemutatkozni sem szoktam,tudom f@szságnak tünik,de ha beszélgetek a csajjal és azt mondja "bocsi,hogy is hívnak?még be sem mutatkoztál?"akkor tudom hogy érdeklődik irántam vagyis jó utón halladok.
2010. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Politikáról.
2010. okt. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokat segítettetek
2010. okt. 1. 15:59
 9/9 anonim válasza:
ha leblokkolsz 1értelműen szerelmesvagy...sztem.ha annyira érdekel a csajszi,akkor beszéljetek róla v találjatok közöstémát;biztosan akad.hapedig nemblokkolgatsz,simánmegy minden,lazavagy,akk az a lány téged hidegen hagy.
2010. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!