Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tippelnetek, van esely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tippelnetek, van esely meg arra, hogy ir?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy ferfival par hete. Mindennap probalt erdeklodni felolem, annak ellenere hogy a randit nem tudtuk osszehozni. Elmagyarazta a helyzetet tobbszor, hogy most mi zajlik a maganeleteben, ami miatt nincs ideje a randira. Foleg munka. Par napja megirtam neki, hogy hagyjuk ezt abba,mert semmi ertelme a chatelesnek, foleg ha nincs ideje, keressen majd ha akar barmit is meg. Irta, hogy akkor legkozelebb randi miatt keres majd.

Ha extra erofesziteseket tett minden ellenere, akkor van esely arra h nem csak unalomuzo voltam?



2022. dec. 13. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy csak észak-ír, esetleg skót.
2022. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idősek vagytok?

Az a baj ezzel hogy ez lehet hogy így volt és még lesz belőle valami. De sokszor ilyen akkor is előforful ha csak talonba vagy tartva, ha ismerkedik egyszerre több lánnyal, és épp nem te vagy az első számú kiszemeltje.

Viszont ha majd az offolja,akkor megint megkeres téged.

Persze lehet az is hogy igazat mondd, és csak a munka miatt nem ért úgy rád. Mindenesetre azért légy óvatos.

2022. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én várnék még cirka egy hetet, ha ugyanaz a lemez játszódik le akkor befejeznem az egész irkalast vele.
2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Befejeztem vele az irkalast, nem fogok tobbet rairni. Max ha fix randi miatt ir.

2022. dec. 13. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk mi lesz azon a randin 😜
2022. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi mert nem lesz randi😂
2022. dec. 13. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad hogy a randi miatt beszélnel vele vagyis lesz randi. xD
2022. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Sok ilyen van, akik csak csetelnének a végtelenségig, más meg semmi.
2022. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Ha ezen múlik, akkor legyen neked igazad! xd

#8 Pont ezért zártam a saját részemről, futottam már bele az említett chatelgetős, de semmi más kategóriába. Mondjuk azoknál nem voltak nagyon stabil érvek, h miért nincs idejük, kedvük.

Sokaknak csak az a figyelem kell a másiktól.

2022. dec. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!