Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a suliba 14 éves vagyok és ö is az szóval állandóan engem néz vagyis ha én pl. visszanézek akkor pont rám néz és nem veszi le a szemét rólam kb. 5-6 mp-ig van ez így, de amugy egy osztályba járunk nagyon aranyos,szép lány,okos és pasija sincs msn-e megvan,de nem merem töle kérdezni hogy mér néz annyira. Semmi különös nincs rajtam.

Valami tippet adjatok légyszives.Köszi


2010. okt. 1. 14:40
 1/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek ciki ha 14 évesen "járnék" vele?? és hogyan próbálkozzak?? vagy lehet csókot adni akkor már?
2010. okt. 1. 14:52
 2/8 anonim válasza:

Sütibarát válasza :


Szerintem kattanj rá :D sok sikert :)

2010. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tavasz válasza:

Próbálj vele kettesben maradni és kérdezd meg tőle,hogy tetszik e neki valaki az osztályból.Ha szégyenlősen viselkedik vagy azt mondja,hogy igen tied a pálya.Sztem tetszel neki.És ha már biztos vagy a dolgodban a csók is mehet:)Hajrá.Sok sikert.

2010. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) Akkor majd beszélek vele hétfön suliba:)
2010. okt. 1. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavasz válasza:

Ne legyél túl rámenős.Csak finoman:)

2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké.De amugy van msned??Vegyél már fel foose.11@hotmail.com (3-4 éves msn szóval nem vagyok 11 éves):D
2010. okt. 1. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:

"14 éves vagyok és ő is szóval állandóan engem néz"

Azért néz mert 14 vagy ?

Inkább azért mert tetszel neki . De gondolom nyelvtanon kiröhög .

2010. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát tudom kicsit furán fogalmaztam meg, amugy meg tegnap beszéltem vele és kérdeztem hogy járna e velem persze személyesen és aztmondta hogy most nem sok kedve van pasizni
2010. okt. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!