Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmas hülyeséget tettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas hülyeséget tettem. Hogyan csinálhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Nyár elején megnézte vipen az adatlapomat egy pasi, egy képét láttam, megtetszett és bejelöltem. Ő megkérdezte levélben h honnan ismerem, erre azt válaszoltam h olyan ismerős nekem, de ezek szerint mégse. Egy ideig, augusztusban viszont felvett msn-re. Megint megnéztem, de már nem tetszett annyira, és leszartam. Hagytam h írjon, de alig mondtam vmit. Aztán talizni akart, mondtam h jó, talizzunk. Mondta h mikor és hol, persze nem mentem el. Következő héten is elhívott h akkor már tényleg menjek el. Mondtam h el akarok menni (nem gondoltam komolyan). Szombatra beszéltük meg, feljött aznap msn-re, és mondta h ma tali, de én letiltottam. Pár hét múlva írt facebookon h "kár h itt nincs letiltás gomb mi?". Én lehülyéztem, meg hazudtam h nincs letiltva, csak sok volt a dolgom meg minden. Írt még vmit, de nem válaszoltam többet. Megint eltelt egy hét, újra írt fb-n h haverjánál látott fent msn-en, közben neki nem vok fent, és miért kellett hazudni h nem tiltottam le, meg h nem érdekli, nem fárad tovább, és törölt msn-ről, fb-ról és vipről is. Nem írtam neki egy szót se. Viszont pár napja láttam a buszmegállóban élőben is, tök jól néz ki. Egy másik csajjal volt. Eléggé úgy néz ki h össze fognak jönni, mert jól elvoltak... Rájöttem mit veszítettem, és h milyen ostoba voltam. Hogyan tudnám visszacsinálni, és egyáltalán meg tudna bocsátani nekem?
2010. okt. 1. 14:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Egy ideig, augusztusban viszont felvett msn-re.


ehelyett ezt akartam írni:


Egy ideig nem történt semmi, augusztusban viszont felvett msn-re.

2010. okt. 1. 14:58
 2/19 anonim ***** válasza:
hát ezt már elbasztad bunkó voltál
2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát már bocsi, de tényleg, aki ekkora tahóságot csinál az ne számítson vissza csinálásra.


Megszervezni egy pasival egy randit aztán meg nem elmenni rá... istenem...

2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sehogy... Nagy hülye voltál. Szerintem megérdemled.
2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
még hozzá kétszer
2010. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Réti bubuzér ***** válasza:
84%
Szerintem ha közel mész hozzá, még le is köp...
2010. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős a helyzet!!CSak én nem voltam ilyen durva!Rám volt mászva és én meg nem akartam semmit tőle,irt minden nap,msn és óvatosan lekoptattam!Eltelt 3 hónap és láttam van valakije,eljegyzés meg minden!Azt hittem tönkre megyek!Igaz most egy fél éve találkozgatunk/már egyedülálló/ de nem hinném h már ugy néz rám mint akkor,csak barátnak hisz!És közben a szivem sajog utánna,de nem merem megmondani neki h SZERETEM!
2010. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
JAjj kimaradt!!Próbáld meg h keresed,de óvatosan és ha közömbös veled akkor hanyagold!De gondolkodj mielött cselekszel!
2010. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon paraszt dolog nem elmenni egy lebeszélt randira és hazudozni. Szerencsés a srác, hogy nem jött össze veled. Megkímélted őt egy bunkó embertől.
2010. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
elbb utóbb a sors visszaüt látod
2010. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!