Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem bírok már felnőni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok már felnőni végre?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 20 éves vagyok. Akadna, nem is egy leányzó, akit randira hívhatnék, de olyankor mindig eszembe jut, hogy nem tudnék elég domimáns lenni a kapcsolatban. Vagy nem tudom, hogy mondjam el. Nem tudnám vezetni a kapcsolatot. Még sok mindenben támaszkodom a szüleimre, ugyanakkor szeretnék már barátnőt. Érzem a felnőtté válás súlyait, de jellemfejlődésben még messze vagyok ettől, úgy érzem.


Tök gáz ez az egész. Egyetemre járok, még pénzt se keresek. Annyira vezetni sem szeretek. (Ugye lányoknak gondolom bejön, ha a csávó jól vezet.) Az ismerkedéssel nincs gond, inkább ez a felelősségvállalás a problémám, valamint tapasztalatlan vagyok lányok terén.


Nektek volt ilyen korszakotok? Hogyan éltétek meg?



2022. dec. 18. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatot nem kell vezetni, es főleg nem lehet eltervezni mi hogy legyen.

Minden jön majd szépen magától, csak el kell kezdeni.

2022. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Majd megkomolyodsz! Végezd el az egyetemet a többivel raersz utána majd. 20 éves vagy! Hova sietsz?:)
2022. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tévúton jársz 😃


Nagyon félregondolod azt, hogy miről szól egy kapcsolat.

Legjobb lenne, ha tapasztalnál... lényegében egy kapcsolatban noncsenek elvárások, nem kell lenned semmilyennek, csak önmagadnak. Nincsenek szábályok, csak azok, amiket ti közösen hoztok.


Tehát teljesen mindegy, hogy hol tartasz, mit csinálsz, stb... ha találsz olyat, akivel összeilletek, akkor az a dolog bármilyen körülmények között működőképes kapcsolat lehet.

2022. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyél ilyen maximalista, nem várhatsz el mindent magadtól. Egyetemistaként is lehet jó kapcsolatod. Diákként nem lehet elvárni tőled, hogy pénzt keress. A vezetés nem olyan fontos.
2022. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttunk még párokat buszozni...ja, de. Kölyök, a kapcsolat nem ilyenekről szól (főleg ilyen fiatalon), csak szeretni kell egymást. Önbizalmat azzal szerezhetsz, ha csinálsz valamit, nem csak ülsz, és rágódsz azon, hogy biztos nem menne.
2022. dec. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
SZerintem úgy vagy jó, ahogyan vagy. Nem feltétlen az a jó, ha mereven gondolkodva a csordát köveetve éli az ember az életét. Jobb a hozzád hasonló emberek kreativitása, kedve, hangulatot visz a kközösségbe, tehát nyugi: jó fej vagy így is:).
2022. dec. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz ha egy férfi jól vezet. De még jobb ha egy nő vezet jól. Álmaim nője tuti keresztbe rakná a tütüt előttem.
2022. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de tényleg tök gáz ennyire éretlennek lenni. Az, hogy te azt hiszed, hogy egy kapcsoalt lényege, hogy te uralkodj a másik felett, és nem mellékesen te sem tudsz túllépni az autó - uralkodás - pénz "szentháromságon", igen, ez tényleg gáz. Tényleg ideje lenne kicsit felnőnöd.
2022. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiket felsoroltál egyiknek sem kéne hátráltatnia. Az, hogy a szüleidtől függsz nem meglepő, mivel egyetemista vagy, ez nem gond, ha vannak ambícióid és a lányok látják, hogy ez változni fog. A vezetéssel kapcsolatban pedig annyi, hogy szabadidőmben sokat foglalkozok vezetéstechnikával, hidd el az emberek nagy része azért gondolja hogy jól vezet, mert nem tudja miről beszél. Kb. mikor azt hiszed középsuliban, hogy tudod a matekot, aztán elmész egyetemre és rájössz mennyire nem tudsz semmit. Jó az, hogy van egy egészséges önképed, csak légy magabiztosabb, mert ezek nem olyan dolgok, amik miatt aggódnod kéne.
2022. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
El kell hinned magadról, hogy befutó vagy. Határozottan táncolj oda a kiszemelt lányhoz, és mint egy páva aki kelleti magát hívd fel a figyelmét az erényeidre. Ha a külsőségek adottak, akkor win.
2022. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!