Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor szeretem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek tetszem, de én visszautasítottam. Msn-en szoktunk beszélgetni, és nagyon jól elvagyunk. És szeretek is vele beszélgetni. Sokat gondolkozok, hogy mi lett volna ha nem mondok nemet... Egy suliba járunk, és amikor látom összeszorul a gyomrom, gyorsabban ver a szívem, és legszívesebben elbújnék előle. Teljesen össze vagyok zavarodva. xD Szerintetek megváltoztak az érzéseim felé? Voltatok már ilyen helyzetben?

Amúgy nekem még nem volt senkim... =( Lehet ezért nem tudom xD

16.L


2010. okt. 1. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
sose legyen ilyen csajom.
2010. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:

ja játsszál csak a srác érzelmeivel. mond neki hogy meggondoltad magad pár hét erejéig.

szerintem csak a visszautasítás miatt egy fajta: szégyellem_magam_bocsi_hogy_visszautasítottalak érzés van rajtad.


de te tudod.. mi honnét tudjuk hogy mit érzel?..

vágysz rá? szeretnél vele éjjel nappal együtt lenni?

nem írtad.

->tehát nem vagy szerelmes


ez a véleményem

2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor félsz, nem érzed magad késznek. de egyszer mindennek eljön az ideje, ne húzd a dolgot, ne hagyd, h a félelmeid az utadba álljanak, mert amit érzel simán lehet szerelem.

a "tünetek", amiket produkálsz egyértelműen erre utalnak vagy legalábbis rendkívül erős vonzalomra iránta.


szerintem tegyél lépéseket felé (küldj jeleket, pl. mosolyogj rá, menj oda beszélgetni), értékelni fogja és biztatólag hat majd rá, tehát a komolyabb lépéseket, majd ő fogja megtenni (ismét).


remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, az utolsónak.

az a baj hogy ő sem jön oda hozzám, és nem tudom hogy nem mer vagy csak nem akar, mert visszautasítottam...


(az elsőnek: hát ne is...=D)

2010. okt. 1. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
azért mondom, h ha jeleket küldesz neki, bátorításnak fogja venni. ha ezzel mégis megzavarnád, menj oda hozzá mindenképpen és közöld vele, mit szeretnél, legyél határozott!
2010. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen =)

remélem lesz elég erő bennem...elég visszahúzódó természetű vagyok...xD

2010. okt. 1. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
lehetsz az, ha már megkaptad, akit akartál :D
2010. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha visszautasítottad, akkor miért várod, hogy odamenjen hozzád. Amúgy sem egyszerű eligazodni azon, hogy mit gondoltok az emberről, így meg szinte lehetetlen. Ha engem utasítottál volna vissza, biztos nem gondolnám, hogy mégis akarsz tőlem valamit.
2010. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen tudom, teljesen igazad van...
2010. okt. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!