Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi letiltja a számoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi letiltja a számomat egy alkalmazásban, de nem töröl ki a telefonkönyvéből, annak mi a célja ezzel?

Figyelt kérdés

Egy volt partnerem csinálta ezt 2 hónappal ezelőtt.

Nem oldott fel azóta se, de másik alkalmazásban látom az állapotát, tehát egymás address bookjában kölcsönösen szereplünk. Én mindenkit törölni szoktam, ha számomra érdektelen lett, hogy soha többé ne beszéljünk egymással. De gondolom a férfiaknak más a logikája. És érdekel, hogy mi lehet mögötte.



2022. dec. 22. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogy tiltana le, ha nincs meg neki elmentve a számod?🙃
2022. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De el van mentve. Whatsapp csak akkor mutatja egymás állapotát, ha kölcsönösen szerepeltek egymás telefonkönyvében. És a viberben letiltott számmal vagyok ott is.
2022. dec. 22. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, pont az a célja ezzel, hogy le tudjon tiltani. Ha kitöröl, nem tud letiltani, mert nincs mit.
2022. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De, ha egy számot letiltassz, mielőtt törlöd, simán működik. A viber eltárolja például. Én már csináltam ilyet. És írni úgysem tudott, miután töröltem is.
2022. dec. 22. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
:) lehet ő nem nézeget téged, úgy fel se tűnik neki..
2022. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az valószínű. Orrba szájba csajozik. Ezért is vesztünk össze
2022. dec. 22. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csajozik, akkor biztos nem érdekli az életed, úgyhogy szakadj le róla, többet erdemelsz.
2022. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hja sztem is... ez a vonat elment.
2022. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, hogy egy átbulizott éjszaka után felhívjon és elmondja mennyire szeret

persze másnap reggel fogalma se lesz, hogy kit és miért hívott fel, de nyilván ezért nem törölte, mi másért

2022. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Èn is tiltottam valahol exet ès valahol nem a franc se figyelte aztán csak kèsőbb töröltem a számát ő is azt hitte csajoztam közben meg ő jött össze valakivel 🤣🤣🤣!
2022. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!