Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés során kell beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során kell beszélni a szexről vagy csak csinálni kell?

Figyelt kérdés
Ez igazából emberfüggő, de azért a többség szerint van egy olyan közvélekedés, hogy felnőtt, érettebb emberek esetén azért már második, harmadik randin van szex. Vagyis sokan úgy vannak vele, ha az nem működik, akkor minek folytassák. De ezt be is kell valahogy vezetni, hogy na te hogy is szeretnéd? Vagy csak bele a közepébe és aztán csak majd később beszélni esetleg erről részletesebben.

2022. dec. 26. 17:21
1 2
 11/13 Oldfire ***** válasza:
35%
Az első találkozásoknál a kutyák szokták csinálni. Beszélni pedig ráér mikor jobban megismeritek egymást.
2022. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Eleinte beszelnek rola aztan 1-3 honap alatt elmulnak ezek az ujdonsagnak szamito dolgok.. szep lassan olyan snasz lesz minden mint ketto nyugdijas kozott... az uj ruhanak is addig orulsz amig nem hordod parszor.. aztan ha megszoktad akkor annyi is a katarzisnak.
2022. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdemes beszélni róla, mert ha nagyon másként szeretjük akkor abból nem lesz hosszabb kapcsolat, minek rabolni egymás idejét. Férfiak hamar felhozzák és én meg is mondom, hogy nekem kell legalább fél óra, ha nem bírja addig, akkor hagyjuk egymást. Nekem 10 perces szextől nem lesz orgazmusom.
2022. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!