Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokban nincs egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokban nincs egy kis szégyen érzet sem akkor ha elutasít egy fiút mert talált jobbat, aztán mikor egyedül lesz akkor minden erejével azon van hogy megszerezze azt a fiút akit elutasított korábban?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem érzi magát rib_ncnak a csaj?

Ha egyszer nem jó akkor miért lesz még is jó?


2022. dec. 28. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nektek minden csaj rib.anc aki picit is megserti az egotokat. Vagy igazabol semmit sem kell csinalnia egy nonek, mar attol rib.anc hogy letezik
2022. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is volt ilyen. Egy szex után eldobtam, pedig ma már a menyasszonyom lehetne. Később kétszer is hiába könyörögtem neki, nem fogadott vissza.


Tehát inkább az az érdekes, hogy a nő eldobhat egy pasit, mert tudja, hogy az a pasi várni fog rá, míg fordított esetben a nő megteheti, hogy sértve érezvén magát nem fogja visszafogadni a pasit. Ez a nem mindegy!

Lassan egy éve lesz, hogy megismerkedtünk, de azóta is minden nap eszembe jut, hogy mekkora barom voltam, hogy eldobtam.


F

2022. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, mire jó, hogy ezt hetente többször megkérdezed?
2022. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom beleélni magam a szituba mert aki nem kell az nem kell. Nem azért nem kell mert van más 🤷 Ennélfogva akkor se kellene ha nem jönne össze azzal akit akartam.
2022. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Fogd már fel hogy ezzel a mentalitással örök lúzerek lesztek.
2022. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy újat mondok, de mindenki mindenki B opciója.

Onnantól kezdve, hogy az első kapcsolatodon túl vagy, azért jössz össze mással, mert az elsővel már nem vagy együtt. Innentől kezdve ilyen hulyesegeken felesleges fennakadni, ezt normális ember tudja kezelni. Ha te nem, akkor van egy rossz hírem…

2022. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Nincs... az ilyen.lányok tulajdonképpen rettegnek, hogy egyedül maradnak. Velekivel össze kell jönnijük. Aztán ha nincs ló, jó a szamár is...
2022. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Irtózom a rovaroktól
2022. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
1. Értelmező olvasás viszont nem megy neked. Az a ribi akinek akkor kell csak a csávó ha más nő is ráhajt addig meg nem.. ennyire egyszerű.
2022. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!