Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hívta el egy barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívta el egy barátját az első randira?

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk egy ideje egy ferfival, o 32 eves, en 25. Irasban tok jol elbeszelgettunk. Elhivott randizni es mikor mar uton voltam a randira irt hogy ha nem problema pont a varosban van egy baratja es csatlakozna hozzank kesobb. Igy talalkoztunk is voltunk egy masfel orat kettesben is mielott megerkezett volna a baratja.

Szoval igazabol akkor ott en orultem neki mert iszonyatosan izgultam. Alapbol is tudok neha parazni de valaki igazan tetszik akkor nehezen tudok kiengedni. Es gondoltam ha jon egy haverja harman elmegyunk iszogatni nagy baj nem lehet es talan konnyebben kiengedek.

Jol is telt a tali minden jol sikerult, viszont teljesen fura ez a szitu szamomra. Nem negativumkent mondom csak probalom megerteni. Mert azert jopar randin voltam eletemben es ilyen szitu nem volt meg.

Maximum mikor magyon tini voltam es en is vittem a baratnomet meg a srac is a baratjat es akkor igy elvoltunk negyen.

De felnott ferfitol ez picit meglepo volt.

Es egyebkent arrol sincs szo hogy csak baratkozni akart volna, mert flortoltunk vegig, meg is csokolt a randi vegen stb.

Ez lenne az elso kerdesem hogy kik a tippjeitek vajon egy felnott ferfi milyen okbol csinal ilyet?

O is ideges volt ennyire?

A masik hogy amikor epp nem volt ott a haverja mert elment mosdoba megkerdezte tobbszor is hogy mit gondolok a sracrol, jol erzem e magam igy stb ( tehat en azt gondolnam tenyleg fontos szamara hogy mit gondolok a baratairol)

Es mindezek utan meg beszeltunk joparszor majd en is kerestem. Most pedig el van tunve hetek ota..

Mikor en kerestem mar ilyen egyszavas valaszai voltak..ami eleg szokatlan es fura volt tole..ugyhogy hagytam is, mondom majd keres ha jobb kedve lesz vagy akar beszelni..

Azota csond van.

Ugyanugy kovetjuk egymast platformokon, aktiv is tehat eletben van viszont nem keres..

Tudom biztos azt fogjatok irni hogy szarjam le nem er ennyit, es valoszinu el is fogom engedni, de addig is birizgalja az agyamat hogy vajon miert mutat be valaki a baratjanak es tunik tok erdeklodonek ha ra par hetre teljesen eltunik es lesz*r..



2022. dec. 30. 02:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2022. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ez kv gáz!
2022. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hármasozni akart.
2022. dec. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ez így neked, hogy eltűnt.
2022. dec. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, és szsrd le tényleg! Gondolom van másik csaj is..
2022. dec. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez gaz, lehet a baratjanak nem voltal szimpi es inkabb lekoptatott xd De lehet tenyleg harmasozni akart, vannak fura szituk, nekem a leszbikus baratnom meselte, hogy tarskereson elobb-utobb a meleg csajok nagy reszerol kiderul, hogy igazabol csak harmadikat keresnek, nem part. Heteroknal nem tudom, mennyire gyakori, hogy komoly randinak alcazzuk, aztan raterunk a temara.

Egyebkent en is voltam randin ugy, hogy ott volt a parom haverja, de mi eleve igy beszeltuk ezt meg, mert nem is konkretan randizni hivott, hanem csak ugy spontan, hogy van-e kedvem logni veluk aznap este. De az volt a hivatalos elso talalkozonk, amikor egyutt voltunk barhol. Csak mondjuk akkor o volt kb 23, nem 32.

2022. dec. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen? Fel sem tenném a kérdést, esélytelen faszi.
2022. dec. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért hívta el a barátját is, nem tudom.


A hallgatás, nemkeresés egyértelmű, élőben nem voltál annyira szimpatikus neki, hogy a továbbiakban akarjon bàrmit.

2022. dec. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy pszichológiai szempontból semmiképp sem helyes, de a valóságban nagyon is létező meghatározás: úgy hülye, ahogy van.
2022. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
Igazából melegek,csak ki akarták próbálni egy csajjal is,de meggondolták magukat.
2022. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!