Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene a lányt rábírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a lányt rábírni, hogy ne nagyon legyen unott a társaságomban?

Figyelt kérdés

Elmesélem történetem; Van egy lány akivel 2 héttel ezelőtt ismerkedtem meg egy barátom (lány). Nem vagyok balf.sz a nőzésben, szóval alapvető hogy a szemébe nézel, mosolygok és megnevettetem. Úgy vettem észre bejövök neki egészen tegnapig. Nah tegnap megjönnek a pub-ba és leülnek a barátnőjével együtt. Nah odamentem köszi neki, ölelés puszi. Megülnek maguknak és a lány ráfekszik a barátnőjére és tisztára be volt punnyadva. Próbáltam vele beszélni, de különös képpen nem vette magára. Azt egy órával később mondja h fáj a feje meg xarul van. még 10-20 perc azt nem látom sehol, kérdezem barátnőjét h hol van a Niki? Erre ő: ELment mert unatkozott...:S


Legközelebb találkozok vele, akkor mit mondjak neki illetve mit ne? Nagyon megkedveltem és az is lehet h rossz napja volt én erről nem tehettem...


Te mit tennél a helyemben?


2010. okt. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen rossz napom... Szerintem karold át és mondd meg neki, hogy ha bármi baj van, ő számíthat rád... Ilyenkor én csak erre vágytam egy bizonyos fiútol, aki szépen otthagyott a lófa$zba, mert csak addig érdekeltem, amíg buli volt.
2010. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem unatkozott. A csaj csak úgy mondta neked.

Ha a barátnőd kérte meg, akkor azért, mert valami baja van veled. Ha csak úgy, akkor kiszaladt a száján vagy össze akar ugrasztani titeket (bár nem hiszem). Lehet sokat ittak és fájt a fejük. Egyébként tényleg az a legjobb, ha átöleled, beszélgettek és önmagad adod.

2010. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy ha nem te vagy a hibás, ne vedd magadra!
2010. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindig jókedvű valaki, mindenkinek vannak nehezebb, rosszabb napjai, ezen mit kell fennakadni?
2010. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket, rendesek vagytok! Mostmár van fejlemény és megosztanám veletek;


Tegnap találkoztunk és szintén unott volt.. Épp egy lánnyal beszélgettem (régi ismerős) és vsz. meglátta bejövetelkor a szórakozóhelyre, h megölelem. Onnantól kezdve mindig elkapta a tekintetét és ha rám is nézett, akkor is volt valami szenvedés a szemében...


Beszélhettünk egy keveset, de közölte h van pasija. Egyből levágtam, h hazudik mert a hazugság jeleit közölte. Szokták mondani, h az ember szavakkal hazudhat, de a testével nem.


Szerintetek hagyjam vagy megér annyit, hogy tényleg foglalkozzak vele. Ugy érzem teljesen beleestem :/

2010. okt. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!