Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledik?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet megtudni az introvertált srácok udvarlási szokásairól és tempójáról.


Ugye ők sokkal nehezebben nyílnak meg mint például a nyitottabb személyiség típusú emberek.


Ezért arra lennék kíváncsi hogy hogyan közelednek egy esetleges randi alkalmával. Továbbá hogyan flörtölnek, illetve mennyi idő szükséges nekik ahhoz hogy felengedjenek?



2023. jan. 4. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Mikor jól alakulnak a dolgok minden oké, de ha a legkisebb jelét észreveszem hogy már nem érdeklem a lányt akkor védekező módba kapcsolok és visszavonulót fújok. Általában csak akkor működik ha a csaj szed fel engem.

Azért is lehet ez mert félek magamhoz közel engedni embereket mivel nagyon tudok kötődni és ha el kell engednem az olyan mint ha szétszakítanának belülről.

2023. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nehezen közeledek mások felé, de ha érzem az érdeklődést akkor én is nyitok és közvetlen vagyok. A randi számomra arról szól, hogy meg szeretném ismerni a másikat.

Mikor legutóbb randiztam, a másodiktól kezdtem el óvatosan bókolni, flörtölgetni. Csók csak a negyediken lett, de addigra már mindkettőnkben erős volt a vonzalom :)

2023. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

“Ugye ők sokkal nehezebben nyílnak meg” ez így nem teljesen igaz, inkább úgy mondanám, hogy mire megnyílok fel van térképezve a másik és látom megérdemli-e. Ez nem idő függvénye.

Ha nem kapok valamilyen visszajelzést biztos, hogy nem repülök rá senkire kamikaze mód lesz ami lesz alapon. Nem kell felszedni de azért egy kis biztatásnak örülök.

Személyesen pár perc után felengedek, online nem veszi észre senki ha mégsem.

2023. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én hozzá se merek szólni egy lányhoz. Ha a lány valamiért hozzámszól akkor beszélgetek, de inkább hallgatom és ha kérdez válaszolok. Én ritkábban kérdezek. De aztán ha bármi megzavar minket, akkor elvágták a beszélgetést is és ha a lány nem ad jeleket, hogy többet is akar mint beszélgetni, akkor nem merem felvetni az ötletet, hogy lehetne e egy randi.


Meg azért se merek így randizni, mert úgy gondolom, hogy egy lánynak több kell mint én. Én nem vagyok az a macsó vergődő férfi aki féltékenységből ökölharcra megy a lányért.

2023. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randin mindig magam adom (más amúgy is foglalt), lelkes, érdeklődő, odafigyelő vagyok. Kezdeményezek randi helyszín, idöpont tekintetében és irányítom a randi "folyását". Meghallgatom mindig az ő javaslatát is és ha az jobbnak hangzik, akkor "ottali". Ha viszont még nem voltam azon a helyen, kevésbé tudok magabiztosan viselkedni és én irányítani, ami nem biztos, h imponáló a nőnek.


Nem szeretek interjúztatni (csak én kérdezek, ő válaszol). Pár kérdésem után kis szünetet hagyok a beszélgetésben (várván, h magától kérdez/mond-e valamit) és ha úgy érzem, h érdeklődés részéről 0, a kedvem is elmegy már a randitól és tőle.


F40

2023. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!