Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért teszi akkor ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi akkor ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác,25 éves.. 1 éve van barátnője már, sztem jól elvannak. Mégis olyan érdekesen viselkedik velem..

Párszor beszéltünk eddig élőben,és akkor sem mert mindig a szemembe nézni, úgy nézett ki ,mintha zavarban volna..

Facebook-on mindig ha valamit kilinkelek vagy bármit kiírok,lájkolja,ír alá stb... és olyan áá olyan kétértelműen fogalmazan,mintha direkt csinálná...

Nem fogok semmit tenni,mielőtt leribancoznátok, eszemben sincs széjjelszakítani őket,csak arra lennék kíváncsi,miért tesz ilyeneket?

20/L


2010. okt. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mert biztos bejössz neki, csak igyexik kontrollálni magát.ezért nem néz a szembedbe
2010. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj velem is tökre ez a helyzet!

Én férfi vagyok és van egy csaj aki ugymond teljesen magába csábitott, de mire rájöttem hogy szeretem addigra mással lett. Eszembe sincs szétválasztani őket, viszont nemhogy a szemébe nemtudok nézni, még van hogy néha köszönni se köszönök neki az utcán, mert fáj.

Igazából mi nemvoltunk együtt, de töle már egy puszi jobban esett mint mástól egy csók. Mellesleg én egy massziv kapcsolatomat is dobtam érte.

Szóval az ilyenen nem kell meglepödni.

2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit hülyén fogalmaztam az elöbbi hsz-ban ezért kiegészíteném, mielött valaki belekötne.

Leginkább mindig magánál akar tartani, mert amikor már lássa hogy "túlvagyok" rajta, akkor mindig eléri valahogy hogy ne legyek túl rajta. Már ez megy 2 éve.

2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!