Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben? Szerintetek tudja mit érzek?

Figyelt kérdés
Már 7 randink volt a pasival és mind több mint 2-3 órás volt, mert annyit beszélgettünk, vagy más ennyi időbe telő dolgot csináltunk. Már a második randin megcsókolt, ami eléggé meglepett, de nagyon felizgatott és jól is esett. A múltkor moziban voltunk, és végig a combomat fogta, néha simogatta, a végére nagyon nagyon felizgatott. De nem mondtam még ki neki mennyire vonzó/izgató számomra szexuálisan is. A moziban megjegyezte, hogy “látom, nagy hatással volt rád George Clooney” erre csak annyit mondtam, hogy nem ő volt az. De ez járt a legközelebb ahhoz, hogy ezt elmondjam neki. Remélem nem igazán vette rajtam észre, mert kicsit kínos. Valamint picit félek vele lefeküdni, amiatt, hogy mit fog gondolni. Egy partnerem sem tetszett még annyira, és nem is élveztem úgy a szexet, de ő elképesztően bejön és nem akarok csalódást okozni neki. Tudom, hogy ő irányítana, ha odakerülnénk, olyan alkat, ami nagyon bejön benne, de akkor is izgulok.

2023. jan. 15. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
7 ik randi az már elég sok, szerintem szépen haladtok és nagyon jó hogy rá vagy kattanva de visszafogod magad. Sejti szerintem hogy vonzódsz hozzá. Mondanám hogy ne izgulj, légy természetes és önmagad, de mindenki izgul ha az "igaziról" van szó. Sok sikert.
2023. jan. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2023. jan. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Izgilj tovabb Pistike....
2023. jan. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem tudtok erről őszintén beszélni 7 randi után? Mi a barátommal az 5. találkozón szexeltünk először. Mondjuk nálunk az első randi is volt vagy 8 órás mert kirándulni mentünk. Szóval az 5. találkozóra sok időt töltöttünk együtt. Én már a 3-4. találkozó magasságában mondtam neki, hogy vonzónak tartom, és nagyon megbirizgálja a gondolataimat, amikor 1-1 még gyengédebb mozdulatot lesz.
2023. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen nem
2023. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2023. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
De amugy a randik nem szolnak semmirol? Csak ültök beszéltek es semmi? Nem mentek haverokhoz, nem jártok sehova, nem nem csináltok semmit?
2023. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szexelljé lámyom
2023. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2023. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!