Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiaknál ha 100 kg felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ha 100 kg felett van akkor "kövér "? Vagy hány kg tól? Vagy ez a magasságtól is függ? Pl 180cm nél "kövér"? Online ismerkedek azért kérdezem. Bocsi ha valakit megsértettem vele.

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 15:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mackós testalkatú akkor "kövér "?
2023. jan. 15. 15:34
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi értelemben nincsenek egzakt határok.

A BMI-nek nézz utána, keress BMI kalkulátort, és ott megnézheted, hogy mit mond rád. (Az sem szentírás, de azért egy támpontot adhat.)

És hogya a fenébe ne függne a testmagasságtól? Bocsi, de ezt tényleg el kell magyarázni? :D Gondold el ugyanazt a 80 kilós embert 150 centivel, meg 190-nel.

2023. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Momoát megnéztem, azt írják, 106 kg. Nem mondanám kövérnek. De bizonyára nem így nézel ki, ha ezt kérdezned kell.
2023. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Ma óriási divat lett 100kg felettinek lenni, mert hát attól férfi a férfi. Az már mindegy is hogy 20 évesen már elviselhetetlenül horkolnak, hogy az egészségügyi kockázatokat már ne is említsem.


Szerintem a mázsás súly a 180cm-hez is sok. 180-hoz olyan 85kg a jó, bár ez függ a csontozattól is. Persze ezen sokan besértődnek most, mert hát nem véletlenül gyúr, ő minél nagyobb akar lenni. Felőlem legyen, meg hát vannak nők akiknek ez bejön. A nőknél is bőven vannak kövérek és egészségtelenek.


Kérdező! Neked mi fér bele, ez a lényeg.

2023. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
ha ezt meg kell kérdezni, akkor kövér vagy
2023. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
A lányoknak a vékony szálkás test jön be. 180/70-80kg kiszállkásítva csurranak a csajok az ilyen testre.
2023. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van a kettesnek, de hozzátenném, hogy nemcsak a BMI, hanem a testzsírszázalék is baromira lényeges.

Én 55 kiló vagyok, az egyik barátnőm 60, és ugyanolyan magasak vagyunk, a csaj mégis sokkal csinosabb, mint én. Nyilván én sem vagyok "kövér", de a hasamon és a combjaimon bizony látszik a zsír, mert ülő munkát végzek, nem sportolok és az utóbbi időben az étkezésemre sem figyeltem. Ezzel szemben a barátnőmön egy plusz kiló sincs, lapos a hasa, és feszesek a combjai. Rendszeresen edz, és hiába nagyobb a tömege, mint az enyém, csinosabbnak, fittebbnek, sőt vékonyabbnak hat...

2023. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

100 kg hogyne lenne túlsúlyos? Hacsak nem 2 méter magas, ez mindenképp rengeteg.


De vicces, hogy ez egyáltalán kérdés, mikor a nőket már 60 kg felett lekövérezik. A férfiak meg csak akkor azok, ha már mozgásképtelenek vagy mi..?

2023. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Igen! 100 kg felett már bőven a kövér kategória. (180cm magassággal)


90kg-ig nevezhető mackósnak.

2023. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

7-es. A férfiak meg ezerrel azon pörögnek, hogy hogyan érhetik el a bűvös 100kg-ot. Ők ettől érzik magukat erős férfinak. Telt arc, telt test, emellett egy nő pici és törékeny. Nekik ez kell.


Én 182 vagyok 84kg, és rám is mondták már hogy cérna vitéz, meg mit akarok én. :D Én semmit, van családom, mindig is jó voltam a nőknél amikor abban a korszakban voltam. negyven X évesen nem horkolok, bármikor felfutok a 10-ik emeletre, legyaloglok 20km egyhuzamban, nem eszem ki a hűtőt, nem tömöm magam minden sz*rral. Ki kövér és ki nem? Erre az élet majd megadja a választ. ;)

2023. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!