Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 (majdnem 20) éves jogra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 (majdnem 20) éves jogra járó egyetemista lány és 23 éves (mérnökinformatikusként) már dolgozó férfi kapcsolatában jelentős szerintetek a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 02:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ha ez alapján döntenél a kapcsolatotok jövőjéről, akkor itt nincs szerelem a te részedről.

2023. jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nem, ha idősebb lenne picivel sem lenne az. Szerintem.
2023. jan. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a korkülönbségnek ahhoz, hogy mit tanultok? 3 év van köztetek, ami még gimiben is fájdalomküszöbön belül van. 20 felett meg mindegy is.
2023. jan. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Szüleitek mit szólnak? Tudnak arról, hogy közösen tervezitek a jövőtöket?
2023. jan. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Te mi a fenéről beszélsz? Én 29 éves vagyok és 21 éves a barátnőm. Amúgy ő is a jogi karra jár, de nemzetközi tanulmányokra.


Ide is el fog terjedni ez az amerikai baromság, hogy 19 évesen pedofilnak számítasz, ha 18 éves barátnőd van? Nem vicc az USA-ban nagyon buták az emberek és sokszor még pár év korkülönbségen is kiakadnak sokan látványosan.

2023. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

19 (majdnem 20) éves egyetemista voltam, amikor megismertem a 26 éves mérnök srácot, aki ma már a férjem. Hónapra pontosan 6,5 év, teljesen jó.

Nem is értem, hogy merült fel benned, hogy a 3 év gond lenne.

2023. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én ennyi ésszel is diplomájuk lesz, ennyit jelent a diploma.
2023. jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki ez a kerdes…
2023. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ez ugye nem komoly?

Basszus... Lassan 40 leszek, de ami az utóbbi 10-15 évben megy, az már vérciki. Emlékszem, amikor gimis voltam, semmiféle megrökönyödést nem váltott ki az, amikor mondjuk egy végzős egy 9.-10.-essel járt. Az is nagyjából 3-4 év korkülönbség volt, pedig relatíve köztük azért nagyobb a különbség, mint egy 20 és egy 23 éves között.

Amikor másodéves főiskolás voltam, bár végül kapcsoalt nem lett belőle (félreértés ne essék: szex sem), de elég közel kerültem egy akkor 11.-es kereskedelmi szakközepes lányhoz. Harmadévesen egy nálam 4 évvel idősebb másoddiplomással jártam. 24 évesen majdnem összejöttem egy 16 évessel, aki végül egy 38 éves emberrel állt össze, mert szerinte én még túl fiatal voltam. Most egy 10 évvel fiatalabb barátnőm van. A főnököm felesége 15 évvel fiatalabb nála. Húgom és a férje között 8 év van. Ti meg 3-4 éven hisztiztek?

Bár nem ti vagytok az egyedüliek. Ezen az oldalon is, meg "real life" is láttam már 1-2 éven is nafogni embereket. Én erre csak azt tudom mondani: ha nincs probléma, akkor nem kell mesterségesen generálni. Ha két ember jól érzi magát együtt, megvan az összhang, szeretik egymást, akkor legyenek boldogok együtt, ne azt keressék, hogy hogyan NEM lehetnének azok.

2023. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!