Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha közös akarattal elcsattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közös akarattal elcsattan egy csók randi után (persze, kis ital után is), akkor biztos, hogy egyik fél sem közömbös alapvetően?

Figyelt kérdés
Van kapcsolata, de így is megtörtént, viszont most visszakozik (eleinte utalt, hogy le fogja zárni, most kétség gyötri)…

2023. jan. 21. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem biztos.


Vannak olyan emberek, akik nagyon random képesek csókolózni és a csók nem sokat jelent nekik. Pont most randiztam decemberben egy csajjal. 2 randink volt és mindkettőn csókolóztunk, ráadásul ital nélkül, tehát alkoholt nem is ittunk. Most pár hétig nem tudtunk találkozni az ünnepek környékén és most januárra teljesen elvesztette az érdeklődését, már nem akart többet találkozni.


Én szerintem legalább 2x több nővel csókolóztam az életben, mint ahánnyal szexeltem, tehát sok ilyen ember van, akinél a csók nagyon keveset jelent. Lehet volt valami fellángolás, vagy nagyon "horny" volt épp, de aztán elmúlt a dolog hamar.

2023. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Simán lesmárolnak sokan sokmindenkit ha igy adja a helyzet. Nem jelent semmit.
2023. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos főleg úgy hogy párja van!
2023. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De éppen az az érdekes, hogy ettől még kialakult ez az egész…
2023. jan. 21. 16:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha én szeretek valakit, nemhogy megtervezek egy randit mással, csók a végén, hanem eszembe se jut ilyesmi…
2023. jan. 21. 16:08
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi olyan érdekes?


Nem megy neki a kapcsolat a csajjal, hűtlen f@sz és nem te vagy az első, akivel megcsalta, nem érsz neki annyit, lelkiismeretfurdalása van, meggondolta magát, mert a csaj kényelmet ad neki, amit nem akar elvesziteni.

Sok oka lehet.

2023. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tehát egy gyenge kapcsolat, igen…
2023. jan. 21. 16:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt! :)
2023. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Veled se több egy ilyennek.
2023. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Francokat, nők kb bárkivel csókolóznak tét és érzés nélkül. A férfiakról valljanak a nők.
2023. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!