Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek hinnétek jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hinnétek jobban a férfinak akivel ismerkedtek vagy egy társkereső oldal helymeghatározójának?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy ideje egy tőlem idősebb férfival és két hete úgy volt randizunk de lemondta mert beteg lett és olyan rosszul van ki se tud kelni az ágyból. A randi oldalon fent volt az esedékes napon kétszer is,de más városban jelezte mint ahol ő él.

Utána lévő nap mikor érdeklődtem a hogy létéről,óvatosan rákérdeztem volt-e előző nap valahol. Állította hogy otthon feküdt. Szerintetek mással találkozhatott vagy az oldal (badoo) tévedett?


2023. jan. 27. 11:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Az tuti, hogy fent volt, ilyen szintű tévedések nem nagyon szoktak előfordulni... a helymeghatározó tévedhet, de ha már felmászkált, akkor gyanús, hogy abban sem mond igazat.
2023. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Van, hogy mást mutat.
2023. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Azzal nincs is baj hogy fent volt,én is fel járok. Inkább az érdekelne hogy maga a helymeghatározás tud-e tévedni?
2023. jan. 27. 12:01
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a TV-m szerint Kecskemét az otthonom Budapest helyett, a netem meg valami Kartal nevű helyet mutat, de melyiket, mert van itthon is ilyen, meg Törökországban is.
2023. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Máskor meg jót mutat neki,tehát ha azt mondta otthon van,akkor azt a várost. De azt mondjátok előfordulhat hogy néha megőrül a rendszer,ne erre alapozzak?
2023. jan. 27. 12:04
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Mutathat mast, de egy ismerkedes elejen akarmi lehet. Nyilvan vannak hazugok.
2023. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem annyira friss. Pár hónapja beszélgetünk,többször is találkoztunk már. Nem köteleződtünk el az tény,de azért nem mindegy hogy hazudott-e vagy sem.
2023. jan. 27. 12:09
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok együtt azt csinál amit akar ám...
2023. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szepen mutatjak ezek az oldalak a helyet vagy kilometer tavolsagot, pontosak is.
2023. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Persze. De ha az elején hazudozunk akkor mire épüljön fel bármi is. De a kérdés még mindig a helymeghatározóra irányul.:-)
2023. jan. 27. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!