Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gond, ha a fiú túl magas? (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha a fiú túl magas? (195cm)

Figyelt kérdés

A fiam 15 éves, 12-14 éves korában nagyott nőtt, 195cm.

13 évesen csúfolták is emiatt. (Colos, hosszú, stb.)

Még most kezdik érdekelni a lányok, jelenthet a magassága problémát, ha egy alacsonyabb lány tetszik meg neki?

Aranyos fiú egyébként, okos, jó humora van, és sportol (vizilabdázik), jó vállas. :)



2023. jan. 27. 13:09
1 2 3 4
 1/31 Anton Chigurh ***** válasza:
80%

Én is hamar megnőttem, magas fiúként előnye lehet a lányoknál, viszont ehhez kell egy bizonyos szintű magabiztosság is.


Magas férfiként ugyan nem vagyok magabiztos, de ha az lennék, és ezt hamarabb megtanulom a helyén kezelni, simán menne a randizás. (193cm magas vagyok)


Kell egy kicsit zsivány legyen az ember, ezt nem tanultam meg rendesen.


Támogasd őt, próbálj segíteni azzal, hogy kihangsúlyozod: magas srácként nem veszthet semmit, mert az alacsony srácokkal szemben máris előnyben van. 🙂


30/férfi

2023. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem gond, legyen magabiztos, ennyi. Alapvetoen egy vizilabdazo magas srac, ha magabiztos is, konnyen csajozik szerintem.
2023. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
Az a gáz, ha itt keresel neki csajt.
2023. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ mekkora odalent - 22 L
2023. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%
Az idosebb nok fognak ra mennni.. a fiatalok azt gondoljak rola mar 25 eves...
2023. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
7%
Az. De felnőtt férfinél is. Autóban nem fér be, az ágy rövid, ruha és cipő gondok,...
2023. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
#4-es jót nevettem a válaszodon, kösz. 😂
2023. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%
7. De igaza van! Sokra megy a magassággal, ha elővillan a bébirépa a piton helyett.
2023. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, én ennyit írtam volna még, hogy mindenképp sportoljon valamit és legyen erős, izmos testalkatú. De látom ez már megvan. Magas + izmos, akkor bomlani fognak utána a csajok a 150 centistől a 180 centisekig.


5. Jó hülye vagy. Én 197 cm magas vagyok és baba arcom van. 24 éves koromig elkérték a személyimet, mert azt hitték nem vagyok 18. Most 29 éves vagyok, még mindig teljesen ránctalan és most is 22-24 évesnek szoktak tippelni. Tavaly 28 évesen egy 21 éves lány magával egykorúnak gondolt. A magasságnak ehhez semmi köze, mert közben meg magasabb vagyok a 99,9%-nál.

2023. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Bizonyos alacsony lányoknál lehet gond (én pl. 156 cm vagyok, és a 185 centis exemnél is azt éreztem, hogy néha azért bizonyos helyzetekben kell "logiszikázni", és nem tudom, mennyire érezném magam sokkal magasab férfival párkapcsolatban), de a lányok többségénél nem lesz gond... feltéve, hogy arányos az alkata.
2023. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!