Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy mégis bennelennék?

Figyelt kérdés
Egy sráccal alakulóban volt egy barátság extrákkal viszony, végül véget vetettem neki, mert féltem, hogy sérülni fogok benne. Ez már több hete volt. Viszont már meggondoltam magam, és szeretném vele folygatni, hogy adjam tudtára? Vagy inkább hagyjam az egészet?

2023. febr. 5. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, csak aztán ha belemész ne az legyen, hogy sérülsz azért mert azt hitted tudod kezelni a szexet és amivel jár.
2023. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne menj bele, ha érzékeny a lelked! Azt megélni, hogy csak a századik vagy a sorban, hogy bármikor lecserélhetnek, hogy te odaadod magad ingyen és ezért a másik fél semmilyen felelősséget nem vállal, elég romboló, a nőiségedet tönkreteszi!

Szeretői viszonyba csak speciális esetekben szabad belemenni és nem való tapasztalatlan embereknek! Az egyik legnehezebb, legmegterhelőbb kapcsolati forma!

2023. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Legalább is a női oldalt illetően. A fiúk másképpen vannak “behuzalozva”, másképpen működnek, kötődnek! Neked kell vigyázni saját magadra, a lelkedre, mert a másik nem fog.

2-es válaszoló vagyok

2023. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Irj neki, hivd fel....
2023. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szia, mégis sérülni szeretnék szóval beleülnék ha még áll...az ajánlat
2023. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak a saját tapasztalataimról tudok írni, de az arra sarkall, hogy ezt mondjam: Igen, sérülni fogsz benne! Higgy magadban, a megérzéseidben! Nem véletlenül utasítottad el elsőre, hanem mert te nem erre vágysz! Most csak lejjebb adnád az igényeidet, mert "egyedül lenni rosszabb, mint egy könnyed kapcsolatban". És ez egyes embereknek teljesen jól megy, de te egyszer már meggondoltad, hogy ez nem való neked. Én sokat sérültem ilyen viszonyokban. Tudom hogy van aki élvezi! De van akinek több kell ennél.
2023. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját magaddal akarsz kiszúrni,akkor csak nyugodtan.


Aztán majd jön a következő kérdés...beleszerettem,de nem kellek neki,csak szexre..mit tegyek!

2023. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
7, vagy már arra sem néhány alkalom után…
2023. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni nem vesztesz, ha írsz neki, vagy beszélsz vele. Legfeljebb annyit mond sorry, már találtam, vagy valami hasonló. Viszont nem gondolkozol tovább mit tegyél.
2023. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ellenőrizd le,hogy mekkora pénisze és herei vannak!Azt hiszem te nagyon félsz a szüzesség elvesztese miatt!
2023. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!