Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők szerintetek nekem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerintetek nekem jó egzisztenciám van most 29 évesen a koromhoz képest? Nagyjából mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Most csak önmagában erre a válasz érdekel. Ha egy 29 éves ismerkedik 22-27 éves nőkkel, ők mit gondolhatnak, ez a kérdés, ha te most éppen nem is ennyi idős vagy. És nem, nem ezeket említve csajozok, csak érdekel.


Vidéki nagyvárosban van egy most 30 milliót érő lakásom, amin még 8 millió lakáshitel van. Ezt ki akarom fizetni 2-3 éven belül. Van most 2 millió ft megtakarításom is. Nincs havi fixem, de évente 5-6 milliót keresek, ami havi nettó 400-500-nak felel meg. Mit gondolsz?


2023. febr. 6. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

A koromhoz képest igen, de a hamumhoz képest nem!


De amúgy általános földi javak, nem kirívó egyik irányba sem.

2023. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ugyan azt gondolja. Szerintem OK.
2023. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te vagy mar megint, aki neha kimegy kulfoldre megszedni magat, aztan el itthon belole?


Az anyagi helyzeted rendben van, amit csinalsz, azt jol csinalod. De nem sok no nelkulozne a parjat szivesen evente x honapra, olyat keress, aki szinten laza es veled tud tartani, aztan ev kozben meg mind a ketten lazultok itthon.

2023. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi. Erre írom azt, hogy volt olyan párom, akinek ennél jóval több volt. Hamar ki is derült, hogy hiába a vagyon, ha egy érzéketlen f@sz.


Férjemet pedig úgy ismertem meg, hogy semmilye nem volt. Fizetése ami elment albérletre,a többi meg ide-oda. 26volt. Most 31, van 2 kocsink (mindegyok millió+os), és egy vidéki kb 30milliós házunk. Amit 2en hoztunk össze.



Engem marhára hidegen hagyna mi van a zsebedben. Inkább arra törekedj, hogy jóember legyél.

2023. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mind1 mid van ha valakinek te nem vagy a megfelelo se kulsore se belsore. Elobb elmegy a no csivezni egy jo palival akit szeret, mint sem veled eljen.
2023. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Négyes, az isten áldjon, sajnos a magad fajtából van kevés..
2023. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"semmilye" Helyesírási szótára sem.
2023. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetes, nagyon ügyes vagy hogy bele tudtál kötni. Tényleg helytelenül írta, de te szaladj már neki teljes erőből fejjel a falnak. Egy gyökérrel kevesebb
2023. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4. De lattad benne az ambiciot es jol is erezted.. egy vesztessel mint mi nem allnak le a nok.
2023. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

8.


Ne hőbörögj.

2023. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!