Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor a legideálisabb az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a legideálisabb az első szex?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival már 3 hónapja. Nehéz pontosan megmondani, hogy “hanyadik randi” mert némelyik több óra volt, mások meg csak 1-1 kávé vagy ilyenek. Többször tett utalást szexuális dolgokra, de nem túlságosan direkt módon.

Én őszintén még nem feküdnék le vele. Az előző pasijaim (összesen 3) szerint igen béna vagyok az ágyban, és régebben igyekeztem nagyon odafigyelni, hogy jó legyek, de mivel pontosan nem tudom mi a rossz, így mindenre próbáltam figyelni, ami miatt én nem élveztem, így kb 2 éve egyáltalán nem volt részem jó szexben. Emellett túlságosan vonzó sem vagyok, vagyis jól öltözködni már kb megtanultam, de teltebb nő vagyok nagy mellekkel, amik meztelenül lógnak.

Szóval őszintén nem gondolom, hogy ezek tudatában is vágyna a szexre velem. Viszont nem akarom, hogy merevnek és besavanyodottnak tartson, mert nem akarok még lefeküdni vele. Fogalmam sincs mi legyen. Ti mit gondoltok? 24N



2023. febr. 6. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el hogy mi volt a múltban. Csak rontja a jövőt. Próbálj meg felszabadulni a leírt gondolatok terhe alól. Ha tett utalásokat a pasi a szexre biztos hogy akarja veled. Döntsd el fejben hogy mikor. 43/F.
2023. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Teliholdkor.
2023. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha vele akarsz maradni, elobb-utobb ugyis lefekszetek, azt felejtsd el, hogy 120 randi utan mar olyan szerelmes lesz, hogy eszre sem veszi, hogy nincs VS modell tested. Ezt ruhaban is lehet latni, sot, azt is lehet latni, hogy valoszinuleg lognak a melleid, plane nagy mellek eseteben kb mindenki tudja, hogy a melltarto miatt all ugy, ahogy, senki nem szamit arra, hogy puceran is pont ugyanugy fognak allni.

Ha randizik veled, akkor nem zavarja az alakod. Ettol fuggetlenul ne fekudjetek le, amig te idegesen gondolsz a szexre, de felesleges dolgokon parazol.

2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Férfiként.


- Csak te vagy neki? 3 hónap az sok idő.

- Előző pasik...hány évesek voltak? Mert HA, lett volna köztük érett FÉRFI, az nem panaszkodott volna, hanem megtanít.

2023. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%
Mindegy mi az idealis.. mert megfog unni 1-3 honap utan..
2023. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hét randizás után szexelnék, 3 hónap után már bőven lehetne. Nálam mindig elhalt az ismerkedés, mikor az első pár randin volt szex, szóval nem érdemes elkapkodni a dolgot, de azért 3 hónap meg már indokolatlanul hosszú idő. De ahogy érzed.
2023. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne feszülj be ezen. Hidd el a férfiak ruhán keresztül is ugyan úgy tudják nagyjából mit kapnak ha lekerül rólad. Ha eddig kitartott, akkor nem fogja a tested elriasztani. Én is molett vagyok, eddig senki nem volt aki azt mondta volna, köszi de nem.

Amikor úgy érzed készen állsz, akkor tegyétek meg. De azért mert az előző pasik idióták voltak, ő nem biztos hogy az lesz. A kommunikáció fontos, és akkor lehet fejlődni. De lehet nincs is baj veled, csak ők akartak mást.

2023. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%
Ha telt vagy akkor igy ugy is csak megfektet es eldob.. mind1 hogy ma vl,par het , par honap..
2023. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kész vagy rá.
2023. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"igyekeztem nagyon odafigyelni, hogy jó legyek, de mivel pontosan nem tudom mi a rossz, így mindenre próbáltam figyelni, ami miatt én nem élveztem"

A régebbi rossz tapasztalatok miatt van benned egy félelem.

Az a lényeg, hogy vond le a tanulságot.

Régebben mi miatt nem élvezted? Nem volt elegendő előjáték, nem izgultál fel, a partner nem foglalkozott veled kellőképpen? Szégyenerzez társul a szexualitáshoz esetleg? A tested nem érzed megfelelőnek?


"Mikor a legideálisabb az első szex?"

Nincs rá szabály. Akkor a legideálisabb, mikor igent mondasz rá fejben és a tested is igent mond rá.


"Viszont nem akarom, hogy merevnek és besavanyodottnak tartson, mert nem akarok még lefeküdni vele."

Ne foglalkozz ezzel.

Akkor mondj igent a szexualitásra, ha biztos vagy benne, ne megfelelési kényszerből. Mert akkor tuti, hogy most sem fogod élvezni, ahogy korábban sem.

Egyébként ha oda juttok, mindig jelezd az adott partnernek, hogy mire van szükséged, mitől izgulsz fel, beszélgessettek kinek, hogy jó, kinek mi fér bele, mi nem. Ezt mind beszéljétek meg. A szex az örömszerzésről szól. Ne megfelelési kényszerből menj bele, mert attól félsz esetleg a másik milyennek gondol.

2023. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!